SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC12

6ES5955-3NC12 to zasilacz 955, przeznaczony do zasilania urządzeń CC 135U oraz EU 183U z serii Siemens SIMATIC S5. Produkt sprawdza się jako wytrzymały i wydajny komponent zasilający i wpływający korzystnie na funkcjonowanie układu automatyki przemysłowej. Model ten pracuje pod napięciem 24 V DC oraz cechuje się prądem 18 A, dzięki czemu posiada parametry odpowiednie dla funkcjonowania jako efektywne źródło zasilania.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz 955 - 6ES5955-3NC12

6ES5955-3NC12 to produkt firmy Siemens wykonany w odpowiednim stopniu ochrony, przez co bardzo dobrze nadaje się do pracy w szerokim zakresie temperatur. Urządzenie dedykowane zastosowaniom przemysłowym posiada również specjalne systemy zabezpieczeń, które chronią go przed niekorzystnymi czynnikami środowiskami. Model dedykowany sterownikom PLC SIMATIC S5 usprawnia realizację licznych procesów wykonywanych przez układ automatyki.

Możliwości wykorzystania

Zasilacz modułowy 955 firmy Siemens cechuje się specyfikacją i konstrukcją odpowiednią do pracy z wybranymi urządzeniami serii SIMATIC S5. Podobnie jak pozostałe produkty z tej linii, oferowany model nie znajduje się już w fazie produkcji i jest przez nas oferowany wyłącznie na zamówienie. Zasilacz wykazuje kompatybilność względem konkretnych jednostek centralnych i modułów firmy Siemens, które cechują się zróżnicowanymi parametrami, funkcjami i wymiarami.

Korzyści i zalety

Zasilacz modułowy 955 z serii SIMATIC S5 jest produktem starszej generacji, opracowanym jako opcjonalne akcesorium dla tych sterowników. Jego podłączenie do systemu PLC może się odbywać przy współpracy z innymi rozszerzeniami dedykowanymi temu systemowi. Wiele komponentów i podzespołów firmy Siemens tego typu oferujemy w naszym sklepie Magsteron, włącznie z modułami do efektywnej sygnalizacji, pomiaru, komunikacji czy rozbudowy standardowej liczby wejść i wyjść. Ze sterownikami tej serii działa również oprogramowanie narzędziowe STEP5, które umożliwia tworzenie programów oraz ich modyfikację.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt