SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NF11

6ES5955-3NF11 - takim numerem w ofercie firmy Siemens odznacza się moduł zasilacza 955, dedykowany systemom sterowania SIMATIC S5 tego producenta. Zastosowanie tego modelu zapewnia niezawodne źródło zasilania dla różnych komponentów sterownika PLC. Oferowany moduł jest wyjątkowo funkcjonalny, dzięki czemu znacząco podnosi wydajność i efektywność pracy układu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł zasilacza - 6ES5955-3NF11

6ES5955-3NF11 to moduł zasilacza z powodzeniem spełniający wymagania technologiczne i konstrukcyjne sterowników marki Siemens z wycofanej już linii SIMATIC S5. Urządzenie oferowane na zamówienie w naszym sklepie posiada konstrukcję, która zapewnia bezpieczeństwo eksploatacji w otoczeniu przemysłowym z wykorzystaniem elementów automatyki. Zastosowanie tego produktu firmy Siemens może znacząco podnieść wydajność i bezpieczeństwo systemu, ze względu na optymalne parametry mocy czy napięcia.

Zastosowanie i funkcjonalności

Moduł zasilacza 955 to urządzenie dedykowane konkretnym wariantom sterowników PLC SIMATIC S5, dlatego posiada odpowiednio dobraną specyfikację. Model ten działa z kompatybilnymi jednostkami centralnymi, które same w sobie odznaczają się zróżnicowaną konstrukcją obudowy czy odmiennymi parametrami wejściowymi i wyjściowymi. Produkt oferowany jest w sklepie Magsteron wyłącznie na zamówienie. Komponenty tego systemu wciąż są stosowane w różnych zakładach, które bazują na układach sterowania starszych generacji.

Zalety i korzyści

Moduł zasilacza 955 jest przeznaczony dla konkretnych modeli CPU z rodziny SIMATIC S5, jednak wykazuje pełną zgodność produktową również z innymi elementami należącymi do tej serii. Jego użytkowanie nie zakłóca pracy pozostałych akcesoriów, takich jak dedykowane moduły pomiarowe, komunikacyjne czy sygnalizacyjne oraz dodatkowe wyjścia i wejścia. Konfiguracja sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens jest przeprowadzana za pośrednictwem platformy STEP5, która występuje w różnych edycjach i umożliwia tworzenie programów dla tego systemu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt