SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NF42

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NF42

6ES5955-3NF42 to numer produktu marki Siemens, którym jest - dedykowany systemom sterowania SIMATIC S5 - moduł zasilacza. Urządzenie oferowane na zamówienie w sklepie Magsteron możesz zastosować do dostarczenia zasilania poszczególnym elementom układu PLC. Akcesorium to przekształca wejściowe napięcie na prąd, aby zapewnić wystarczającą energię jednostce CPU czy modułom rozszerzeń.

Siemens SIMATIC S5 - moduł zasilacza - 6ES5955-3NF42

6ES5955-3NF42 dla sterownika SIMATIC S5 odznacza się parametrami technicznymi, które w pełni odpowiadają specyfikacji tego systemu. Urządzenie oferowane na zamówienie w naszym sklepie dysponuje licznymi zabezpieczeniami, które podnoszą bezpieczeństwo układu sterowania w środowisku przemysłowym oraz przesyłanych danych procesowych. Model firmy Siemens posiada optymalną moc, napięcie i pozostałe parametry.

Funkcje i zastosowanie

Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł zasilacza SIMATIC S5 firmy Siemens może być stosowany z wybranymi modelami CPU z tej serii. Poszczególne jednostki centralne odznaczają się odmienną konstrukcją obudowy i wartościami znamionowymi, jednak każda z nich posiada przydatne funkcje. Oferowany produkt jest zgodny z architekturą PLC starszych generacji, dzięki czemu bez przeszkód współpracuje z wejściami, wyjściami, procesorem czy pamięcią. Urządzenie dostarcza efektywne zasilanie sprzętowe, przez co usprawnia przebieg procesów i podnosi wydajność ich realizacji.

Zalety i korzyści

Dostępny na zamówienie moduł zasilacza jest kompatybilny technologicznie zarówno z wybranymi jednostkami centralnymi, jak i dodatkowymi komponentami systemu sterowania SIMATIC S5. Z tego względu urządzenie marki Siemens możesz zastosować w towarzystwie innych elementów i akcesoriów rozszerzających, takich jak opcjonalne wejścia i wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły pomiarowe czy moduły sygnalizacyjne. Konfiguracja sterowników PLC z tej rodziny odbywa się z wykorzystaniem narzędzia STEP5 do tworzenia programów wykonywanych przez system.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NF42
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt