SIEMENS Simatic S5 - 6ES5956-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5956-0AA11

6ES5956-0AA11 to specjalistyczny moduł podnoszący możliwości zasilania systemu sterowania SIMATIC S5 firmy Siemens z procesorem komunikacyjnym CP 535. Oferowany na zamówienie w naszym sklepie internetowym produkt pracuje z wyjściowym napięciem 15 V DC. Urządzenie jest proste w instalacji, a także zapewnia bezproblemową integrację z zasilaczem sterownika. Jego zastosowanie może podnieść ogólną wydajność i funkcjonalność systemu sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - moduł zasilacza - 6ES5956-0AA11

6ES5956-0AA11 to moduł zapewniający efektywne i wydajne zasilanie modułu komunikacyjnego CP 535, który znacząco niweluje ryzyko potencjalnych zakłóceń w jego pracy. Produkt firmy Siemens spełnia wysokie standardy jakości, dzięki czemu działa niezawodnie i wykazuje się dużą trwałością nawet w wymagającym środowisku przemysłowym. Obecnie sterowniki SIMATIC S5 nie są już produkowane, dlatego komponenty dla tego systemu oferujemy wyłącznie na zamówienie.

Zastosowanie i funkcjonalności

Moduł zasilacza dla procesora komunikacyjnego CP 535 to produkt kompatybilny ze sterownikami SIMATIC S5 w różnych wersjach. Urządzenia z tej serii występują w licznych odsłonach CPU, które różnią się pod względem konstrukcji obudowy czy parametrów procesora, pamięci oraz wejść i wyjść. Oferowany model marki Siemens jest optymalnie dostosowany do architektury tego systemu PLC, dzięki czemu znacząco podnosi efektywność współpracy z procesorem komunikacyjnym CP 535 oraz zapewnia mu wydajne zasilanie przy realizacji różnych zadań.

Zalety i korzyści

Moduł zasilacza firmy Siemens z rodziny SIMATIC S5 to akcesorium dodatkowe, które jest instalowane i eksploatowane w sposób zbliżony do innych produktów rozszerzających z tej linii. Oferowany model może też bez przeszkód działać w towarzystwie pozostałych komponentów opcjonalnych dla tego systemu, włącznie z modułami wejść i wyjść, interfejsami pomiarowymi czy też technologicznymi i sygnałowymi. Do konfiguracji urządzeń z tej serii służy narzędzie programistyczne STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5956-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt