SIEMENS Simatic S5 - 6ES5956-0AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5956-0AA12

6ES5956-0AA12 to moduł zasilacza dla programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 w wersjach H1 135U/150U P. Produkt oferowany w sklepie Magsteron na zamówienie zapewnia niezawodne źródło zasilania dla jednostek centralnych i charakteryzuje się napięciem wyjściowym 15 V. Zastosowanie tego modelu może zagwarantować bezproblemowe sterowanie, efektywne przetwarzanie danych oraz niezawodną komunikację w systemie automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł zasilacza - 6ES5956-0AA12

6ES5956-0AA12 to moduł zasilacza zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności, dzięki czemu z powodzeniem sprawdza się nawet w najbardziej wymagającym środowisku przemysłowym. Urządzenie to posiada zabezpieczenia do ochrony przed zwarciami czy wahaniami napięcia, co niweluje ryzyko potencjalnych problemów z zasilaniem sterownika SIMATIC S5. Produkt firmy Siemens minimalizuje tym samym przestoje maszyn i potencjalne awarie.

Możliwości wykorzystania

Oferowany w sklepie Magsteron moduł zasilacza posiada specyfikację zgodną w wybranymi jednostkami centralnymi sterowników SIMATIC S5. Seria ta obejmuje szereg funkcjonalnych i wydajnych modeli CPU, z których każdy posiada nieco inne parametry techniczne czy konstrukcję. Moduł może z powodzeniem współpracować z architekturą PLC starszej generacji, a tym samym pamięcią, procesorem czy wejściami i wyjściami. Produkt ten zapewnia efektywne zasilanie przy licznych zastosowaniach, dzięki czemu sprawdza się przy realizacji różnych procesów w systemie sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł zasilacza w tej odsłonie jest dostępny wyłącznie na zamówienie, podobnie jak inne produkty z wycofanej już linii SIMATIC S5. Urządzenie firmy Siemens pozostaje przy tym zgodne konstrukcyjnie z innymi rozszerzeniami dodatkowymi dla tego systemu. Produkt możesz dzięki temu zastosować razem z pozostałymi komponentami podnoszącymi funkcjonalność PLC, takimi jak moduły wejść i wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły pomiarowe i sygnałowe. Jako oprogramowanie konfiguracyjne służy dedykowana platforma narzędziowa STEP5 w odpowiedniej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5956-0AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt