SIEMENS Simatic S5 - 6ES5980-2BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5980-2BA11

6ES5980-2BA11 to numer produktu, pod którym możesz zamówić w sklepie Magsteron 16-kanałowy moduł pomiarowy 46 firmy Siemens dla systemu PLC SIMATIC S5. Model ten znajduje zastosowanie w procesach związanych z pomiarami parametrów oraz akwizycją danych. Urządzenie jest wyposażone w 16 kanałów, dzięki czemu zapewnia wysoką funkcjonalność i efektywność działania w środowisku przemysłowym. Produkt ten jest dostępny tylko na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pomiarowy 46 - 6ES5980-2BA11

6ES5980-2BA11 jest modułem przeznaczonym do kompleksowego monitorowania zmiennych procesowych oraz rejestrowania ich najważniejszych wartości. Produkt dedykowany sterownikom SIMATIC S5 jest wygodny i szybki w integracji i obsłudze, dzięki czemu doskonale nadaje się do pozyskiwania danych w obszarze automatyki. moduł 46 firmy Siemens cechuje się podwyższonymi możliwościami pomiarowymi, a przy tym posiada wiele funkcji optymalizujących i monitorujących.

Możliwości wykorzystania

Dostępny w naszym sklepie na zamówienie moduł 16-kanałowy jest w pełni kompatybilny ze sterownikami Siemens SIMATIC S5, ze względu na specyfikację opracowaną specjalnie z myślą o architekturze tego systemu. Oferowany produkt jest akcesorium opcjonalnym, które dzięki swojej odpornej konstrukcji może być z powodzeniem eksploatowane w otoczeniu przemysłowym. Moduł odznacza się wysokim poziomem ochrony, dzięki czemu gwarantuje optymalne bezpieczeństwo procesów pomiarowych oraz integralność danych.

Zalety i korzyści

Produkt dedykowany sterownikom SIMATIC S5 jest zgodny technologicznie i mechanicznie z różnymi modelami jednostek centralnych w tym systemie. Urządzenie można łatwo podłączyć do CPU, a także zapewnić bezproblemową współpracę z innymi dodatkowymi rozszerzeniami. PLC z tej rodziny działają z licznymi modułami, w tym funkcyjnymi, licznikowymi, technologicznymi, komunikacyjnymi czy wejściowo-wyjściowymi. Do programowania sterowników logicznych Siemens minionej generacji służy oprogramowanie STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5980-2BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt