SIEMENS Simatic S5 - 6ES5980-2BC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5980-2BC11

6ES5980-2BC11 to 16-kanałowy moduł pomiarowy 564, który jest wyspecjalizowanym produktem z serii SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie to podnosi możliwości pomiaru i akwizycji danych w systemie automatyki. Produkt obsługuje łącznie do 16 kanałów, co zapewnia dużą efektywność monitorowania i gromadzenia informacji w zastosowaniach przemysłowych. Moduł jest dostępny wyłącznie na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pomiarowy 564 - 6ES5980-2BC11

6ES5980-2BC11 to moduł obsługujący akwizycję wielu zmiennych procesowych, włącznie z prądem, napięciem czy innymi istotnymi parametrami. Urządzenie to jest wyjątkowo wszechstronne i praktyczne, dzięki czemu obsługuje liczne komponenty systemu SIMATIC S5 w zakresie pozyskiwania danych. Jego zastosowanie umożliwia analizę kluczowych procesów przemysłowych, co podnosi ich efektywność oraz bezpieczeństwo.

Możliwości wykorzystania

Moduł pomiarowy 564 jest urządzeniem łatwym w integracji z systemem sterowania SIMATIC S5, ze względu na odpowiednie dopasowanie do architektury tego PLC. Jego zastosowanie może zwiększyć podstawową funkcjonalność sterownika i rozbudować zakres jego możliwości. Moduł charakteryzuje się przy tym solidną konstrukcją, która pozwala na bezproblemową eksploatację w środowisku przemysłowym. Ze względu na odpowiednie zabezpieczenia, urządzenie gwarantuje pełną integralność danych oraz niezawodność realizowanych pomiarów.

Funkcje i zalety

Moduł pomiarowy 564 można łatwo podłączyć do kompatybilnych technologicznie i mechanicznie jednostek centralnych z serii SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowane akcesorium jest zgodne z wieloma modelami CPU, a także innymi komponentami systemu. Dotyczy to pozostałych produktów rozszerzających, takich jak moduły funkcyjne, technologiczne, komunikacyjne czy wyjściowe i wejściowe. Produkt marki Siemens jest też łatwy w konfiguracji z poziomu oprogramowania STEP5, które odznacza się wysoką funkcjonalnością. Urządzenia z serii SIMATIC S5 są obecnie wycofane z produkcji, dlatego moduł pozostaje dostępny wyłącznie na rynku wtórnym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5980-2BC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt