SIEMENS Simatic S5 - 6ES5982-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5982-1AA11

6ES5982-1AA11 to specjalistyczna klawiatura BRAUMAT do użytku razem ze sterownikiem logicznym SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie to jest kompatybilne z systemem automatyzacji i sterowania BRAUMAT, dzięki czemu ułatwia operatorom interakcję z jego elementami oraz zapewnia wysoki poziom kontroli nad szeregiem realizowanych procesów technologicznych. Akcesorium to jest dostępne w sklepie Magsteron wyłącznie na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - klawiatura BRAUMAT - 6ES5982-1AA11

6ES5982-1AA11 to klawiatura zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić szybki i bezpośredni dostęp do najważniejszych funkcjonalności systemu BRAUMAT. Produkt dedykowany sterownikom SIMATIC S5 posiada wiele usprawnień, takich jak odpowiednio dostosowany układ czy programowalne przyciski i klawisze funkcyjne. Za pomocą tej klawiatury można łatwo i wygodnie wprowadzać istotne dane, a także monitorować zmienne procesowe oraz wykonywać polecenia sterujące.

Funkcje i możliwości

Oferowana na zamówienie klawiatura BRAUMAT może być bez przeszkód podłączana do wybranych jednostek centralnych systemu sterowania SIMATIC S5. Akcesorium to pozostaje tym samym kompatybilne z wieloma modelami CPU firmy Siemens dla tego PLC, odznaczającymi się różnymi parametrami pamięci i procesora oraz konkretnym wariantem obudowy. Klawiatura bardzo dobrze sprawdza się zwłaszcza w zastosowaniach, które wymagają bezpośredniej integracji z komponentami systemu BRAUMAT oraz efektywnego operowania danymi w niezawodny sposób.

Zalety i korzyści

Tak samo jak inne produkty dedykowane sterownikom SIMATIC S5, klawiatura BRAUMAT może być bez przeszkód stosowana razem z pozostałymi komponentami tego systemu. Dotyczy to zarówno zasilacza czy płyty montażowej, jak i różnego rodzaju elementów rozszerzających podstawowe funkcjonalności PLC. Klawiaturę można więc podłączyć do sterownika wyposażonego w liczne moduły wejść i wyjść, funkcyjne, komunikacyjne, sygnałowe czy licznikowe. Oferowany produkt zapewnia też bezproblemową obsługę oprogramowania STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5982-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt