SIEMENS Simatic S5 - 6ES5982-3BA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5982-3BA12

6ES5982-3BA12 jest specjalistycznym akcesorium dodatkowym dla sterowników PLC firmy Siemens z serii SIMATIC S5, które spełnia funkcję klawiatury membranowej do obsługi tych urządzeń. Produkt ten może znacząco ułatwić wprowadzanie danych operacyjnych i procesowych, a tym sam usprawnić i przyspieszyć realizację różnych zadań przeprowadzanych przez system sterowania. Tak samo jak inne komponenty sterownika S5, akcesorium jest dostępne tylko na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - klawiatura membranowa - 6ES5982-3BA12

6ES5982-3BA12 to klawiatura membranowa, która odznacza się konstrukcją opracowaną specjalnie z myślą o pracy w środowisku przemysłowym. Z tego względu bardzo dobrze sprawdza się w zastosowaniach wymagających zachowania wysokiej wytrzymałości, żywotności i trwałości komponentów sterowniczych. Klawiatura dedykowana sterownikom SIMATIC S5 posiada odpowiednie zabezpieczenia przed niekorzystnymi warunkami otoczenia, w tym pyłem czy wilgocią. Na uwagę zasługują też specjalne funkcjonalności, włącznie z przyciskami programowalnymi czy klawiszami funkcyjnymi.

Możliwości wykorzystania

Klawiatura membranowa Siemens dla sterowników SIMATIC S5 to produkt zgodny pod względem konstrukcyjnym z licznymi jednostkami centralnymi tej serii. Akcesorium dostępne na zamówienie w sklepie Magsteron efektywnie współpracuje z kompatybilnymi mechanicznie i technologicznie modelami CPU, które różnią się m.in. obudową, procesorem czy pamięcią. Klawiatura membranowa umożliwia szybkie i skuteczne wprowadzanie niezbędnych wartości, dzięki czemu jest bardzo przydatnym elementem układu sterowania z wykorzystaniem PLC minionej generacji.

Korzyści i zalety

Klawiatura membranowa w tej wersji jest w pełni zgodna nie tylko z jednostkami centralnymi, ale też innymi podzespołami sterownika SIMATIC S5. Z tego względu może znacząco ułatwić obsługę istotnych elementów, włącznie z dodatkowymi rozszerzeniami dla tego systemu. Dotyczy to chociażby modułów wejść i wyjść, a także interfejsów komunikacyjnych, licznikowych czy sygnalizacyjnych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5982-3BA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt