SIEMENS Simatic S5 - 6ES5982-3BB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5982-3BB12

6ES5982-3BB12 to dedykowana klawiatura procesowa PBT982/3 dla programowalnych sterowników logicznych firmy Siemens należących do serii SIMATIC S5. Produkt ten jest specjalistycznym urządzeniem, które ułatwia realizację operacji związanych ze sterowaniem oraz usprawnia obsługę procesów automatyki w środowisku z wykorzystaniem tego systemu PLC. Podobnie jak inne komponenty sterownika S5, akcesorium to oferujemy tylko na zamówienie.

Siemens SIMATIC S5 - klawiatura procesowa PBT982/3 - 6ES5982-3BB12

6ES5982-3BB12 jest klawiaturą procesową o konstrukcji specjalnie przystosowanej do eksploatacji w warunkach przemysłowych, dzięki czemu odznacza się podwyższoną trwałością, żywotnością i wytrzymałością. Model PBT982/3 posiada też wiele specjalistycznych funkcji, które mogą spełnić wymagania różnych aplikacji w zakresie sterowania procesami technologicznymi czy maszynami. Dotyczy to chociażby obecności klawiszy funkcyjnych czy przycisków programowalnych, a także odpowiednio zoptymalizowanego układu. Klawiatura jest też zabezpieczona przed wilgocią, pyłem i innymi czynnikami środowiskowymi.

Funkcje i zastosowanie

Klawiatura procesowa PBT982/3 odznacza się kompatybilnością technologiczną i mechaniczną z wieloma modelami CPU sterownika SIMATIC S5. W praktyce oznacza to, że może współpracować z jednostkami centralnymi tego PLC o różnych parametrach procesora czy pamięci. Produkt dostępny w sklepie Magsteron na zamówienie może znacząco usprawnić realizację różnych operacji przemysłowych w systemie automatyki z wykorzystaniem sterownika Siemens starszej generacji, a przy tym zapewnia wysoką wydajność pracy.

Zalety i korzyści

Klawiatura procesowa PBT982/3 dla sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens posiada konstrukcję, która jest odpowiednia do współpracy z innymi elementami tego systemu sterowania. Dotyczy to wszystkich najważniejszych podzespołów, włącznie z zasilaczem, płytą montażową czy dodatkowymi rozszerzeniami. Urządzenie może dzięki temu wydajnie współpracować z kompletnym wyposażeniem PLC, na które składają się chociażby wejścia i wyjścia cyfrowe i analogowe oraz moduły interfejsowe, komunikacyjne, licznikowe i sygnalizacyjne.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5982-3BB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt