SIEMENS Simatic S5 - 6ES5984-1UA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5984-1UA41

6ES5984-1UA41 to zasilacz z adapterem OP393/396 pracujący pod napięciem 120 V AC oraz cechujący się częstotliwością 60 Hz. Urządzenie to jest przeznaczone do współpracy z systemem automatyki SIMATIC S5 firmy Siemens. Ze względu na obecność adaptera, zasilacz dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron zapewnia dużą wszechstronność zastosowań oraz ułatwia integrację z innymi komponentami sterownika, co przekłada się na niezawodną i wydajną pracę.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5984-1UA41

6ES5984-1UA41 to zasilacz zaprojektowany w taki sposób, aby efektywnie przekształcać energię elektryczną na optymalne poziomy prądu i napięcia dla sterownika SIMATIC S5. Urządzenie przyczynia się do uprawnienia działania jednostki centralnej oraz innych podłączonych komponentów. Produkt jest też łatwy w instalacji i konfiguracji, a ponadto zapewnia kompatybilność ze standardowymi systemami dystrybucji energii oraz infrastrukturą elektryczną.

Zalety i korzyści

Zasilacz z adapterem OP393/396 dostępny na zamówienie w naszym sklepie posiada konstrukcję odpowiednią do zastosowania w warunkach przemysłowych, a jego wbudowane funkcje ochronne zapewniają bezpieczeństwo eksploatacji całego systemu SIMATIC S5. Urządzenie zapewnia kompatybilność z wieloma modelami jednostek centralnych tego sterownika, które cechują się różnymi wariantami obudowy czy parametrami technicznymi.

Możliwości wykorzystania

Zasilacz z adapterem OP393/396 dedykowany sterownikom PLC SIMATIC S5 marki Siemens spełnia bardzo ważną funkcję w systemie, a przy tym może efektywnie współpracować z innymi elementami układu. Dotyczy to chociażby zasilania poszczególnych produktów rozszerzających, które są montowane bezpośrednio do jednostki centralnej. Zasilacz pozostaje kompatybilny z dodatkowymi modułami komunikacyjnymi, sygnałowymi, licznikowymi czy wejściowymi i wyjściowymi. Urządzenie jest też bez problemu rozpoznawane przez dedykowane środowisko programistyczne dla sterowników SIMATIC S5, czyli STEP5 do tworzenia programów roboczych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5984-1UA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt