SIEMENS Simatic S5 - 6ES5985-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5985-1AA11

6ES5985-1AA11 to jeden z dostępnych na zamówienie produktów z linii SIMATIC S5 firmy Siemens. Urządzenie to działa jako podmoduł pamięci umożliwiający kasowanie układów EPROM z wykorzystaniem światła ultrafioletowego. Produkt ten pozwala na zainicjowanie procesu kasowania dzięki ekspozycji na promieniowanie UV.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5985-1AA11

6ES5985-1AA11 to produkt zaliczany do serii SIMATIC S5, której komponenty nie są już obecnie produkowane. Aby zdobyć ten model podmodułu pamięci, należy zdać się na rynek wtórny. Oferowany w sklepie Magsteron komponent może się okazać bardzo praktycznym akcesorium, które doskonale uzupełni podstawową funkcjonalność systemu sterowania z wykorzystaniem starszych modeli PLC firmy Siemens. Jego zastosowanie znacząco wspiera wiele realizowanych procesów technologicznych czy produkcyjnych.

Zalety i funkcje

Podmoduł pamięci EPROM dostępny w naszym sklepie internetowym na zamówienie posiada specyfikację techniczną, która jest w pełni zgodna z wybranymi modelami jednostek centralnych sterownika SIMATIC S5. W serii tej występuje kilka modeli CPU o zróżnicowanych parametrach, włącznie z konkretnym wariantem procesora czy ilością dostępnej pamięci. Oferowany produkt marki Siemens został zaprojektowany z myślą o zachowaniu dużej wydajności i długiej żywotności, przez co stanowi niezawodny element systemu automatyki w różnych zastosowaniach.

Możliwości wykorzystania

Podmoduł pamięci EPROM jest produktem, który może być bezpiecznie stosowany razem z innymi komponentami systemów sterowania SIMATIC S5. Urządzenie to bez problemów współpracuje z wieloma elementami dedykowanymi PLC z tej serii, włącznie z modułami komunikacyjnymi, modułami licznikowymi, modułami sygnałowymi czy modułami wejść i wyjść. Produkt dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym pozostaje też zgodny z oprogramowaniem dla tego systemu, czyli STEP5. Za pomocą tej platformy można skorzystać z wielu funkcji, które ułatwiają tworzenie programów dla sterownika SIMATIC S5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5985-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt