SIEMENS Simatic S5 - 6ES5985-2AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5985-2AA11

6ES5985-2AA11 jest specjalnym adapterem MEP EPROM dla sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens, który działa w połączeniu z programatorem PG685. Urządzenie to spełnia funkcję programowalnego komponentu pamięciowego, pozwalającego na przechowywanie danych logicznych w systemie sterowania PLC. Oferowany adapter umożliwia programatorowi PG685 komunikację z modułami MEP EPROM, a także przesyłanie danych do sterownika.

Siemens SIMATIC S5 - adapter MEP EPROM - 6ES5985-2AA11

6ES5985-2AA11 jest jednym z wielu elementów kompatybilnych ze sterownikami SIMATIC S5, które obecnie można zdobyć jedynie na rynku wtórnym. Adapter MEP EPROM dla PG685 to wyjątkowo przydatne akcesorium, które znacząco wspiera procesy związane z komunikacją i programowaniem w systemie sterowania z wykorzystaniem komponentów starszych układów wykorzystujących urządzenia marki Siemens.

Możliwości i zalety

Adapter dedykowany sterownikom SIMATIC S5 zapewnia kompatybilność z wieloma jednostkami centralnymi zaliczanymi do tej rodziny. Firma Siemens opracowała kilka funkcjonalnych modeli CPU, które odznaczały się odmienną konstrukcją obudowy oraz zróżnicowanymi parametrami technicznymi procesora czy pamięci. Adapter dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym może się okazać bardzo pomocny przy realizacji wielu procesów technologicznych czy produkcyjnych, zapewniając przy tym pożądaną niezawodność i wydajność pracy.

Korzyści i funkcjonalności

Tak samo jak inne dedykowane komponenty systemu SIMATIC S5, oferowany przez nas adapter jest przystosowany do bezpiecznej pracy z pozostałymi elementami sterownika. Urządzenie może dzięki temu z powodzeniem działać jednocześnie z wybranymi produktami, takimi jak moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacyjne, moduły sygnałowe, moduły licznikowe czy inne zaawansowane interfejsy. Oferowany model adaptera pozostaje też zgodny z wymaganiami systemu oprogramowania dla sterowników SIMATIC S5, czyli platformą STEP5 do tworzenia, edytowania, testowania i uruchamiania programów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5985-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt