SIEMENS Simatic S5 - 6ES5988-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5988-3LA11

6ES5988-3LA11 to przeznaczony dla systemu SIMATIC S5 zasilacz wentylatora 115/250 V AC. Komponent dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym został wyprodukowany przez firmę Siemens. Produkt ten odpowiada za zasilanie układu chłodzenia w sterowniku, a tym samym zabezpiecza go przed przegrzaniem oraz zapewnia niezawodną pracę.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz wentylatora - 6ES5988-3LA11

6ES5988-3LA11 to produkt, którego zastosowanie może się przyczynić do efektywnej cyrkulacji powietrza w wentylatorze sterownika SIMATIC S5. Zasilacz zapewnia energię niezbędną do odprowadzania ciepła, dzięki czemu utrzymuje prawidłową temperaturę pracy urządzenia. Komponenty przeznaczone do tego systemu firmy Siemens nie są obecnie produkowane, dlatego można je znaleźć wyłącznie na rynku wtórnym.

Możliwości i funkcje

Zasilacz wentylatora 115/250 V AC dla sterownika SIMATIC S5 może bez problemu działać z kompatybilnymi modelami CPU należącymi do tej serii. Jednostki centralne o takiej konstrukcji zostały opracowane w różnych wariantach konstrukcyjnych, dlatego różnią się parametrami technicznymi procesora czy ilością pamięci. Produkt oferowany na zamówienie w sklepie Magsteron można wykorzystać w licznych operacjach przemysłowych, które wymagają wydajnej realizacji procesów, niezawodnej pracy w systemie oraz utrzymania wysokiej kontroli.

Korzyści i zalety

Podobnie jak inne produkty z kategorii SIMATIC S5, oferowany model jest przeznaczony do aktywnej współpracy z pozostałymi komponentami tego systemu sterowania. Do najważniejszych zalicza się przede wszystkim zasilacz PLC, a także płytę montażową umożliwiającą podłączanie dodatkowych rozszerzeń. Oferowany produkt działa więc bez problemu z wybranymi systemami komunikacji, modułami wejść i wyjść, modułami licznikowymi czy modułami sygnałowymi. Do programowania sterowników Siemens SIMATIC S5 służy dedykowane narzędzie STEP5 w odpowiedniej wersji. Platforma ta pozwala na tworzenie i uruchamianie programów, a także ich dokumentowanie czy testowanie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5988-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt