SIEMENS Simatic S5 - 6ES5988-3NA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5988-3NA11

6ES5988-3NA11 to numer katalogowy komponentu dedykowanego sterownikom SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany w sklepie Magsteron produkt spełnia funkcję kontrolera zespołu szafy sterowniczej z dodatkowym zasilaniem dla systemu. Urządzenie to służy do podłączania różnych modułów, w tym dodatkowych wejść i wyjść czy rozszerzeń komunikacyjnych.

Siemens SIMATIC S5 - kontroler - 6ES5988-3NA11

6ES5988-3NA11 jest produktem przeznaczonym do współpracy ze sterownikami Siemens SIMATIC S5, który został opracowany z myślą o efektywnym sterowaniu urządzeniami procesowymi i maszynami produkcyjnymi w systemie automatyki. Obecnie PLC z tej serii nie są już produkowane, a producent zastąpił je nowszą serią SIMATIC S7.

Funkcje i możliwości

Oferowany produkt w formie kontrolera zespołu szafy sterowniczej z zasilaczem zapewnia bezproblemową współpracę z wybranymi modelami jednostek centralnych sterownika SIMATIC S5, które występują w różnych wersjach obudowy. Zależnie od wersji, PLC w tym systemie może dysponować procesorem o określonych parametrach czy pamięcią o konkretnej szybkości. Urządzenie dostępne na zamówienie w naszym sklepie internetowym doskonale sprawdza się w zastosowaniach, które wymagają zapewnienia pełnej kontroli nad realizowanymi procesami oraz jej optymalnej niezawodności.

Zalety i korzyści

Komponent systemu SIMATIC S5 oferowany przez nasz sklep efektywnie działa z pozostałymi elementami sterownika, do którego najważniejszych należy zasilacz czy płyta montażowa z możliwością dodawania różnych rozszerzeń. Produkt jest tym samym w pełni kompatybilny z wejściami i wyjściami, systemami komunikacji szeregowej i Ethernet czy modułami przetwarzania sygnałów analogowych, modułami licznikowymi, modułami funkcyjnymi oraz innymi specjalistycznymi interfejsami. Urządzenie bierze również udział w programowaniu sterownika SIMATIC S5, ponieważ jest rozpoznawane przez dedykowane oprogramowanie STEP5. Narzędzie to umożliwia programowanie, wykonywanie testów oraz uruchamianie programów PLC, a także tworzenie dla nich dokumentacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5988-3NA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt