Stycznik serii 3RT20 - 3RT2028-4AC24

  • Stycznik serii 3RT20 - 3RT2028-4AC24

3RT2028-4AC24 jest oferowanym na zamówienie modelem stycznika dostępnym w ramach serii 3RT20 marki Siemens w systemie SIRIUS. Produkt ten wyróżnia się poprzez niewielką rozmiarowo obudowę S0, a także został wyposażony w żywotne elementy konstrukcyjne. Zamówienie polecanego w ofercie naszego sklepu wariantu przekłada się na bardzo dużą bezproblemowość pracy w środowisku całego układu, chociażby w połączeniu z kompatybilnymi podzespołami serii automatyki połączeniowej SIRIUS firmy Siemens.

Stycznik Siemens SIRIUS 3RT20 - 3RT2028-4AC24

3RT2028-4AC24 jest oferowanym przez nasz sklep Magsteron stycznikiem, który zostało zaprojektowany w sposób bardzo zaawansowany funkcjonalnie. Innowacyjna konfiguracja elementów stykowych 2 NO + 2 NC powoduje, że możliwe jest efektywne załączanie energii w zwykłych warunkach działania linii lub przy aktywnych nieprawidłowościach. Model ten pracuje z mocą 18,5 kW/400 V przy napięciu 24 V AC i częstotliwości 50/60 Hz. Na wyposażeniu znajdują się zaciski śrubowe oraz zdejmowany przełącznik.

Specyfikacja i zalety

Proponowany przez nas model jest wystarczająco wytrzymały technologicznie, a zarazem charakteryzują go sprawnie dobrane rozwiązania konstrukcyjne. Przyrząd ten gwarantuje ponadto podniesioną skuteczność przerywania występującego prądu, w tym także przy niespodziewanych zmianach parametrów. Element proponowany w naszym asortymencie wykazuje trwałość na różne procesy w otoczeniu, a także został zaopatrzony w funkcjonalne podzespoły zabezpieczające oraz ponadstandardowe funkcjonalności.

Funkcjonalności i zastosowania

Wybór oferowanego obecnie w naszym sklepie elementu podnosi bezpieczeństwo działań wykonywanych przez system automatyki przemysłowej. Stycznik serii 3RT20 maksymalizuje standard kontrolowania sprzętem przede wszystkim za sprawą efektywnej funkcjonalności. Sprzęt podwyższa zarazem oszczędność energetyczną, a tym samym redukuje duże wydatki finansowe na terenie obiektu. Komponent otrzymał modularną obudowę, w wyniku czego może być zestawiany swobodnie ze zgodnymi komponentami z układu elektroniki połączeniowej Siemens SIRIUS. Produkt umożliwia też błyskawiczny oraz nieutrudniony proces rozruchu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 145, 146, 155
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 3RT2028-4AC24
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt