Zasilacz PULS - CD5.241-S1

  • Zasilacz PULS - CD5.241-S1

CD5.241-S1 to zasilacz firmy PULS z serii Dimension-CD, który spełnia funkcję przetwornicy DC/DC. Urządzenie odznacza się kompaktową budową i jest montowane na szynie DIN, a także obsługuje moc wyjściową w szerokim zakresie. Oferowany przez nas model może pracować z baterią i nadaje się do stabilizacji napięcia na ścieżkach kablowych. Produkt ten posiada wiele przydatnych usprawnień.

Zasilacz PULS - CD5.241-S1

CD5.241-S1 dysponuje szybkozłączami na zaciskach sprężynowych, a także funkcją monitorowania wyjścia i styku przekaźnika niskiego poziomu wejścia. Do zalet oferowanego przez nas modelu marki PULS należy zintegrowany system PowerBoost, który zapewnia możliwość korzystania z rezerw mocy do 20% w sposób ciągły. Urządzenie posiada ponadto separację galwaniczną, a także wyróżnia się wyjątkowo stabilnym napięciem wyjściowym.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie firmy PULS posiada 124 mm wysokości, 32 mm szerokości oraz 102 mm głębokości, podczas gdy jego waga wynosi 450 g. Oferowany przez nas produkt odznacza się mocą 120 W oraz prądem wyjściowym 5 A. Maksymalne napięcie wyjściowe wynosi 24 V DC z możliwością regulacji, a napięcie wejściowe 18-32,4 V DC. Montaż przetwornicy odbywa się z pomocą zacisków śrubowych na szynie DIN. Urządzenie dostępne w asortymencie sklepu Magsteron idealnie sprawdza się jako stabilne źródło napięcia w systemach zasilanych bateriami, zapewniając efektywność dostosowywania jego poziomu lub zwiększania przy długich przewodach.

Dane i parametry

Zakres tolerancji rozbieżności dla parametrów napięcia wejściowego oferowanego w sklepie Magsteron produktu wynosi od -25% do +35%. Obniżanie wartości znamionowych o 3W jest możliwe do temperatury +60 stopni Celsjusza, podczas gdy maksymalne napięcie tętnień i szumów sięga 5 mV. Urządzenie firmy PULS dostępne w naszym sklepie jest przystosowane do eksploatacji w temperaturze otoczenia od -25 stopni Celsjusza do +70 stopni Celsjusza. Zasilacz osiąga wydajność na poziomie 90,2%, natomiast straty mocy sięgają 13,3 W.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: CD5.241-S1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt