Zasilacz PULS - CD5.243

  • Zasilacz PULS - CD5.243

CD5.243 to dostępny w asortymencie naszego sklepu Magsteron zasilacz impulsowy marki PULS z serii Dimension-CD, działający jako konwerter DC/DC. Urządzenie posiada wejście 12 V oraz wyjście 24 V, a do jego zalet należy wysoka wydajność na poziomie 87,7% oraz pomijalnie niski prąd rozruchowy. Zasilacz ten pozwala na wykorzystanie pełnej mocy w otoczeniu o temperaturze od -25 do +60 stopni Celsjusza.

Zasilacz impulsowy PULS - CD5.243

CD5.243 to zasilacz impulsowy o kompaktowych wymiarach, które sięgają 32 mm szerokości, 124 mm wysokości i 102 mm głębokości przy wadze ok. 435 g. Urządzenie marki PULS z serii Dimension-CD dostępne w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się minimalnym skokiem prądu rozruchowego i posiada zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją wejścia, a także pozwala na korzystanie z funkcji miękkiego startu.

Zalety i możliwości

Podobnie jak inne produkty firmy PULS z serii Dimension-CD, oferowany przez nas zasilacz jest przystosowany do montażu na szynie DIN i wyróżnia się kompaktową obudową. Urządzenie jest przystosowane do pracy z baterią, a także innymi źródłami energii. Zasilacz efektywnie konwertuje napięcie 12 V na napięcie 24 V, zapewniając przy tym rezerwę mocy 20% do wykorzystania w sposób ciągły przy ustalonym zakresie temperatury otoczenia. Wyjście jest elektrycznie odizolowane od wejścia, co podnosi bezpieczeństwo eksploatacji.

Funkcje i zastosowanie

Zasilacz PULS dostępny w naszym sklepie jest standardową jednostką, do której pasują różne akcesoria - w tym uchwyt ścienny, uchwyt boczny czy moduł redundancyjny. Oferowany w naszym sklepie internetowym model posiada liczne certyfikaty, które potwierdzają zgodność z najważniejszymi normami. Zasilacz ten odznacza się wysoką sprawnością energetyczną, dzięki czemu jego zastosowanie przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Urządzenie jest też przystosowane do pracy w różnych warunkach środowiskowych, przez co doskonale sprawdza się nawet w wymagającym otoczeniu przemysłowym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 73
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: CD5.243
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt