Zasilacz PULS - CS10.241

  • Zasilacz PULS - CS10.241

CS10.241 to jeden z oferowanych w sklepie Magsteron zasilaczy cenionej firmy PULS. Urządzenie odznacza się kompaktową budową, a przy tym posiada bardzo dobre parametry techniczne oraz bogaty zakres dostępnych funkcjonalności. Do zalet tego modelu należy wysoka sprawność, która przyczynia się do utrzymania efektywnej i wydajnej pracy. Oferowany produkt jest przy tym przystosowany do prostego montażu oraz szybkiego uruchomienia.

Zasilacz PULS - CS10.241

CS10.241 jest uniwersalnym i zarazem ekonomicznym zasilaczem, który z powodzeniem sprawdzi się w różnych systemach i układach przemysłowych. Oferowany w naszym sklepie produkt firmy PULS posiada zintegrowaną funkcjonalność PowerBoost, która zapewnia możliwość korzystania z rezerw energii sięgających 20%. Model dostępny w asortymencie sklepu Magsteron odznacza się sprawnością 91,6%. Urządzenie zostało wyposażone w solidną i wytrzymałą obudowę, co zapewnia bezpieczną eksploatację mechaniczną oraz elektryczną.

Specyfikacja techniczna

Napięcie wejściowe oferowanego zasilacza firmy PULS wynosi 100-120 V AC oraz 200-240 V AC, z czego dopuszczalne rozbieżności w parametrach mogą sięgać od -10% do +10%. Urządzenie zostało też wyposażone w wyjście 24-28 V DC, którego prąd wyjściowy wynosi 10-8,6 A. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym waży około 700 g, z kolei jego wymiary to 117 mm głębokości, 124 mm wysokości oraz 60 mm szerokości. Praca zasilacza PULS może się odbywać w temperaturze od -25 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza, a do montażu służy szyna DIN.

Parametry i dane

Zasilacz PULS oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron znajduje zastosowanie w różnych systemach i układach, dla których szczególnie istotna jest duża efektywność zasilania poszczególnych elementów wyposażenia. Urządzenie cechuje się podwyższoną wytrzymałością na niepożądane stany przejściowe i zmiany napięcia, a przy tym zapewnia niewysoką emisję zakłóceń elektromagnetycznych. Jako wskaźnik stanu pracy służy dioda LED. Prostotę instalacji zapewniają zaciski sprężynowe z szybkozłączami.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: CS10.241
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt