Zasilacz PULS - CS3.241

  • Zasilacz PULS - CS3.241

CS3.241 jest nowocześnie zaprojektowanym zasilaczem o kompaktowej konstrukcji i dużej funkcjonalności. Oferowany w naszym sklepie model cenionej marki PULS charakteryzuje się podwyższoną sprawnością, dzięki czemu zapewnia optymalną wydajność i efektywność pracy. Produkt został wykonany z dużą starannością, a przy tym jest wyjątkowo łatwy w instalacji, parametryzacji i użytkowaniu.

Zasilacz PULS - CS3.241

CS3.241 jest zasilaczem doskonale sprawdzającym się w licznych zastosowaniach przemysłowych, co wynika z jego ekonomicznej konstrukcji. Produkt marki PULS dostępny w asortymencie sklepu Magsteron charakteryzuje się przy tym zgodnością z normą NEC w klasie 2 oraz obsługuje napięcia wejściowe w szerokim zakresie. Sprawność oferowanego przez nas modelu sięga 89,9%. Urządzenie odznacza się aktywnym układem PFC, a ponadto posiada obudowę o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i elektrycznej oraz może być eksploatowany w różnych obszarach przemysłowych.

Dane techniczne

Zasilacz marki PULS oferowany w sklepie Magsteron został wyposażony w wejście pracujące pod napięciem 100-240 V AC z tolerancją rozbieżności od -10% do +10%, a także wejście działające pod napięciem 110-300 V DC z tolerancją rozbieżności od -20% do +25%. Na wyjściu urządzenie charakteryzuje się napięciem 24-28 V DC oraz prądem 3,3-2,7 A. Moc wyjściowa wynosi 80 W. Wymiary urządzenia to: wysokość - 32 mm, szerokość - 124 mm oraz głębokość - 102 mm, z kolei jego waga sięga 430 g. Zasilacz PULS jest montowany na szynie DIN i może pracować w warunkach temperatury od -25 do +60 stopni Celsjusza.

Parametry i specyfikacja

Urządzenie firmy PULS dostępne w naszym asortymencie z powodzeniem sprawdza się w układach i systemach automatyki, które wymagają efektywnego dostarczania energii różnym sprzętom. Produkt ten odznacza się wysoką odpornością na wszelkie skoki napięcia czy występujące stany przejściowe, a do jego atutów należy niska emisja elektromagnetycznych zakłóceń. Zasilacz jest ponadto wyposażony we wskaźnik stanu w formie diody LED. Szybkozłącza na zaciskach sprężynowych ułatwiają i przyspieszają montaż.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: CS3.241
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt