Zasilacz PULS - QS10.241

  • Zasilacz PULS - QS10.241

QS10.241 to wyprodukowany przez markę PULS zasilacz o bogatej funkcjonalności i odpowiednio dobranych parametrach technicznych. Urządzenie dostępne w naszym sklepie internetowym odznacza się dużą sprawnością, a także wysoką jakością wykonania. Zasilacz jest przy tym łatwy w konfiguracji, instalacji oraz użytkowaniu, co pozwala na wykorzystanie go w wielu zastosowaniach.

Zasilacz PULS - QS10.241

QS10.241 to taktowany zasilacz 1-fazowy. Oferowany produkt marki PULS korzysta z innowacyjnej funkcjonalności BonusPower, która umożliwia eksploatację urządzenia z rezerwami dodatkowej mocy na poziomie sięgającym 50%. Współczynnik sprawności modelu dostępnego w sklepie Magsteron wynosi 94%. Zasilacz wyróżnia się ponadto aktywnym układem PFC. Produkt jest wykonany bardzo solidnie, dzięki czemu wykazuje dużą wytrzymałość mechaniczną i elektryczną w różnych warunkach otoczenia.

Parametry i dane

Napięcie wyjściowe oferowanego przez nas zasilacza firmy PULS wynosi 24-28 V DC, a napięcie wejściowe 100 - 240 V AC z dopuszczalnymi tolerancjami w granicach od -15% do +15% oraz 110-150 V DC w granicach od -20% do +24%. Urządzenie charakteryzuje się prądem wyjściowym 9 A. Wymiary produktu to 60 mm szerokości, 124 mm wysokości oraz 117 mm głębokości, podczas gdy jego waga to około 900 g. Urządzenie jest przystosowane do instalacji na szynie montażowej DIN i posiada zaciski sprężynowe, które służą jako złącze. Produkt charakteryzuje się krótkoterminową mocą szczytową 150% i dysponuje wyjściowymi kondensatorami.

Specyfikacja techniczna

Oferowany zasilacz PULS gwarantuje dużą wydajność i efektywność przy ładowaniu akumulatorów, obsłudze biegu wstecznego czy uruchamianiu silników. Model dostępny w naszym sklepie jest odporny na skoki napięcia i stany przejściowe, a do jego zalet należy niska emisja elektromagnetyczna. Urządzenie dysponuje ponadto diodą LED, która spełnia funkcję wskaźnika stanu pracy. Zaciski sprężynowe mają formę szybkozłączy, co przyspiesza i ułatwia montaż.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: QS10.241
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt