IBHsoftec IBH Link S5++ - 20284

  • IBHsoftec IBH Link S5++ - 20284

Konwerter IBHSoftec IBH Link S7++, S5++ to nowoczesne rozwiązanie służące do łatwej komunikacji pomiędzy sterownikami PLC z serii S7, S5 a komputerem PC. Pozwala ono na szybkie połączenie sterowników z siecią Ethernet. Do urządzenia można się podłączyć bezpośrednio z komputera PC, a także przez urządzenia typu hub lub switch. Wykorzystywany przez IBH Link S7++, 5++ standardowy protokół TCP/IP pozwala na jego konfigurację za pomocą VPN lub routera. Możliwe jest także bezpośrednie połączenie poprzez Internet. Serwisant będzie mógł z łatwością dokonywać modyfikacji i aktualizacji sterowników na sieci lokalnej klienta.

Wraz z urządzeniem dostarczana jest płyta CD, na której znajdują się sterowniki do programów S5 for Windows, WinCC, Simatic MircoWin i inne. Link S7, S5 samodzielnie ustala prędkość sieci Ethernet. Ponadto, jeśli zostanie podłączony do portu sterownika, nie potrzeba korzystać z dodatkowego źródła zasilania. Urządzenie wyposażone jest w diody diagnostyczne, gniazdo RJ 45 oraz złącze zewnętrznego zasilania 24V DC. Konwerter może być używany z IBH OPC Server.

Oferowane konwertery mają pełną gwarancję producenta. Wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, zapewnia niezawodną pracę w trakcie całego okresu eksploatacyjnego. W naszej ofercie znajduje się także dedykowane oprogramowanie S5 for Windows oraz kable aktywne. W przypadku gdy mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z dostępnością konwertera i czasem realizacji zamówienia, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia do Państwa oczekiwań i potrzeb, opowiemy o wszystkich funkcjach konwertera i zaproponujemy atrakcyjną cenę. Korzystanie z tego urządzenia znacznie ułatwia i przyspiesza wszelkie prace związane ze sterownikami. Dodatkowo pomaga ono w obniżaniu kosztów, ponieważ pozwala na wykonanie połączenia bez użycia procesora komunikacyjnego. To ostatnie rozwiązane może być niemożliwe ze względu na brak miejsca na szynie. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 100
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • IBHsoftec Marka: IBHsoftec
  • Kod produktu: 20284
  • Dostępność:
Netto: 1.870,00 PLN

Brutto: 2.300,10 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt