Siemens LOGO! Kabel PC - 6ED1057-1AA00-0BA0

  • Siemens LOGO! Kabel PC - 6ED1057-1AA00-0BA0

6ED1057-1AA00-0BA0 to oferowany w Magsteronie kabel PC z serii LOGO!, w której występują nowoczesne sterowniki logiczne oraz dedykowane dla nich akcesoria. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym pozwala na wygodną transmisję programów z komputera osobistego do jednostki centralnej LOGO! przez RS232, a także odwrotnie. Długość oferowanego kabla wynosi 2,5 m przy wadze około 186 g.

Siemens LOGO! kabel PC - 6ED1057-1AA00-0BA0

6ED1057-1AA00-0BA0 jest bardzo praktycznym akcesorium dla sterowników LOGO!, które może przydać się w wielu zastosowaniach. Wszystkie jednostki centralne z tej serii dysponują zintegrowanymi interfejsami komunikacyjnymi, dzięki czemu nawiązanie połączenia z komputerem PLC za pomocą oferowanego przez nas kabla jest wyjątkowo szybkie i proste. Jego zastosowanie niweluje też konieczność korzystania z jakikolwiek specjalistycznych przewodów do wgrywania programu na sterownik lub odwrotnie.

Zalety i korzyści

Oferowany w Magsteronie kabel PC pozwala na szybkie przetransferowanie do sterownika programu opracowanego na komputerze osobistym, co odbywa się z wykorzystaniem platformy LOGO! Soft Comfort. W środowisku tym możesz programować w trybie zarówno pojedynczym, jak i sieciowym. Narzędzie to dysponuje wieloma praktycznymi funkcjonalnościami, takimi jak chociażby drag & drop. Bezproblemowe jest również zgrywanie programu sterowania z jednostki centralnej PLC na komputer osobisty, ponieważ w obu przypadkach oferowany przez nas kabel spełnia taką samą funkcję.

Funkcje i możliwości

Długość kabla PC oferowanego w naszym sklepie internetowym wynosi 2,5 m, co w zupełności wystarcza dla większości zastosowań. Programy wgrywane za jego pośrednictwem mogą być bardzo zaawansowane, ponieważ LOGO! bazuje na aplikacjach opracowywanych w ramach trybu blokowego czy drabinkowego. Sam transfer danych ze sterownika do komputera i odwrotnie jest bardzo szybki, dzięki czemu oferowany przez nas kabel jest nieocenionym elementem wyposażenia systemu sterowania.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1057-1AA00-0BA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt