Siemens LOGO! Moduł Pamięci - 6ED1056-1BA00-0AA0

  • Siemens LOGO! Moduł Pamięci - 6ED1056-1BA00-0AA0

6ED1056-1BA00-0AA0 to oferowany w Magsteronie moduł pamięci, przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych LOGO! firmy Siemens. Produkt ten posiada żółty kolor i jest dedykowany wyłącznie panelom wyposażonym w przyciski, a także charakteryzuje się retencyjną pamięcią systemu. Zastosowanie oferowanego przez nas modułu pamięci pozwala na przeprowadzenie duplikacji LOGO!.

Siemens LOGO! moduł pamięci - 6ED1056-1BA00-0AA0

6ED1056-1BA00-0AA0 to moduł pamięci dla panelu przyciskowego, który spełnia funkcję elementu sterującego. Produkt oferowany w Magsteronie jest przystosowany do montażu w dowolnej pozycji, zależnie od pozycji urządzenia docelowego. Z tego względu instalacja może się odbywać w układzie zarówno pionowym, jak i poziomym. Model dostępny w naszym sklepie internetowym wykorzystuje do zasilania napięcie DC. Na wyposażeniu znajduje się przełącznik ochrony przed zapisem.

Parametry i specyfikacja

Moduł pamięci LOGO! dostępny w naszej ofercie posiada znak jakości CE. Produkt ten może być użytkowany w otoczeniu o temperaturze, która utrzymuje się w dopuszczalnym zakresie od minimum 0 stopni Celsjusza do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Moduł nadaje się również do przechowywania i transportu w temperaturze od minimum -20 stopni Celsjusza od maksymalnie 70 stopni Celsjusza. Wilgotność względna podczas eksploatacji powinna wynieść maksymalnie 95% podczas pracy, a kondensacja nie jest dopuszczalna.

Dane techniczne

Oferowany w Magsteronie moduł pamięci dla sterowników logicznych LOGO! firmy Siemens posiada przednią obudowę z żółtego plastiku. Wymiary tego urządzenia to zaledwie 14 mm szerokości, 8 mm grubości oraz 20 mm wysokości, natomiast waga wynosi 3 g. W zestawie znajduje się jedna sztuka produktu. Moduł pamięci dostępny w naszym sklepie internetowym jest kompatybilny z różnymi panelami przyciskowymi LOGO!, które charakteryzują się określoną liczbą wejść i wyjść, możliwościami komunikacyjnymi czy dodatkowymi usprawnieniami.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ED1056-1BA00-0AA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt