Siemens LOGO! Obudowa Ochronna - 6AG1057-1AA00-0AA0

  • Siemens LOGO! Obudowa Ochronna - 6AG1057-1AA00-0AA0

6AG1057-1AA00-0AA0 - pod takim kodem producenta możesz zamówić w Magsteronie nowoczesną obudowę ochronną, przeznaczoną dla programowalnych sterowników logicznych LOGO! firmy Siemens. Za pomocą tego produktu da się skutecznie zabezpieczyć urządzenie przed uszkodzeniami oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, a przy tym zachować pełną swobodę korzystania z PLC. Oferowana przez nas obudowa charakteryzuje się szerokością 4TE.

Siemens LOGO! Obudowa Ochronna - 6AG1057-1AA00-0AA0

6AG1057-1AA00-0AA0 jest obudową, której główna funkcja opiera się na zwiększeniu stopnia ochrony CPU od zewnątrz. Sterowniki LOGO! 8 występują w wielu konfiguracjach, a ich elementy mechaniczne i elektroniczne mogą wymagać dodatkowej formy zabezpieczenia w trudnych warunkach przemysłowych. Dużą zaletą obudowy ochronnej dostępnej w Magsteronie jest jej wysoka uniwersalność, ponieważ zachowuje kompatybilność z licznymi wersjami CPU i nie wpływa negatywnie na ich funkcjonalność.

Zalety i korzyści

Obudowa ochronna Siemens LOGO! dostępna w naszym sklepie internetowym zabezpiecza przede wszystkim jednostkę centralną i jej najważniejsze komponenty. CPU z tej serii cechują się dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, jednak w specyficznych środowiskach mogą potrzebować dodatkowej ochrony elementów pasywnych czy układów scalonych. W Magsteronie oferujemy obudowę o szerokości 4TE, które efektywnie podnosi bezpieczeństwo wejść i wyjść cyfrowych oraz analogowych czy też przekaźników elektromechanicznych. Akcesorium to chroni również wyświetlacz PLC, nie obniżając przy tym jego przejrzystości.

mFunkcje i możliwości

Obudowa ochronna dostępna w naszym asortymencie gwarantuje bezproblemową obsługę sterownika LOGO!, ponieważ nie ogranicza w żadnym stopniu zakresu jego funkcji czy możliwości konfiguracyjnych. Produkt ten sprawdzi się bardzo dobrze w systemach przemysłowej, które wymagają utrzymania jak najwyższego bezpieczeństwa wszystkich elementów wyposażenia. Montaż odbywa się za pomocą akcesoriów dołączonych do zestawu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6AG1057-1AA00-0AA0
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt