Siemens LOGO! Obudowa Ochronna - 6AG1057-1AA00-0AA1

  • Siemens LOGO! Obudowa Ochronna - 6AG1057-1AA00-0AA1

6AG1057-1AA00-0AA1 to dodatkowe akcesorium dla programowalnych sterowników logicznych marki Siemens z serii LOGO!. Oferowana w Magsteronie obudowa ochronna spełnia funkcję zabezpieczającą. Za pomocą tego produktu możesz podnieść bezpieczeństwo jednostki centralnej CPU, a przy tym utrzymać wygodę korzystania ze sterownika PLC. Model obudowy dostępnej w naszym sklepie posiada szerokość 8TE.

Siemens LOGO! obudowa ochronna - 6AG1057-1AA00-0AA1

6AG1057-1AA00-0AA1 to obudowa, która znacząco podnosi bezpieczeństwo jednostki centralnej sterownika. W serii LOGO! 8 dostępne są różne modele CPU, a ich elementy konstrukcyjne bazują na technologiach wymagających dodatkowej ochrony w specyficznym i trudnym środowisku roboczym. Obudowa ochronna dostępna w naszym sklepie internetowym jest bardzo uniwersalna, ponieważ pasuje do wielu wersji tego sterownika i jednocześnie nie ogranicza w żadnym stopniu jego funkcjonalności.

Zalety i korzyści

Oferowana w Magsteronie obudowa ochronna Siemens LOGO! odpowiada przede wszystkim za zabezpieczenie mechanicznej konstrukcji sterownika. Urządzenia z tej serii są bardzo solidne i wytrzymałe, jednak w niektórych warunkach mogą wymagać dodatkowej ochrony układów scalonych czy komponentów pasywnych. Model dostępny w naszym sklepie posiada szerokość 8TE i z powodzeniem zabezpiecza przekaźniki elektromechaniczne wewnątrz CPU, a także poszczególne wejścia i wyjścia cyfrowe lub analogowe. Obudowa zapewnia ochronę również dla ekranu sterownika, a przy tym nie ogranicza jego czytelności czy intuicyjności.

Funkcje i możliwości

Obudowa ochronna dla sterowników Siemens LOGO! zapewnia pełną swobodę korzystania z urządzenia, włącznie z obsługą poszczególnych opcji konfiguracyjnych czy wywoływaniem podstawowych funkcji. Zastosowanie tego akcesorium sprawdzi się zwłaszcza w tych układach automatyki, które wymagają wysokiego poziomu bezpieczeństwa podzespołów. Wszystkie narzędzia i elementy niezbędne do przeprowadzenia szybkiego montażu znajdują się w zestawie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6AG1057-1AA00-0AA1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt