Siemens LOGO! Obudowa Ochronna z Przyciskami - 6AG1057-1AA00-0AA2

  • Siemens LOGO! Obudowa Ochronna z Przyciskami - 6AG1057-1AA00-0AA2

6AG1057-1AA00-0AA2 jest opracowaną specjalnie dla sterowników PLC LOGO! obudową ochronną, którą w Magsteronie oferujemy w kompletnym zestawie montażowym. Za pomocą tego produktu możesz nie tylko zabezpieczyć jednostkę centralną, ale też wygodnie z niej korzystać przy użyciu zintegrowanych przycisków. Szerokość oferowanego przez nas modelu obudowy ochronnej to 8TE.

Siemens LOGO! obudowa ochronna z przyciskami - 6AG1057-1AA00-0AA2

6AG1057-1AA00-0AA2 to obudowa zapewniająca efektywną ochronę sterownikom logicznym LOGO! 8. W serii tej występują jednostki CPU zawierające wiele elementów bazujących na technologii półprzewodnikowej, które mogą wymagać dodatkowego zabezpieczenia w niekorzystnych warunkach eksploatacyjnych. Obudowa ochronna dostępna w naszym sklepie nie ogranicza przy tym możliwości korzystania ze sterownika, przez co sprawdzi się w dowolnym systemie automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Główną funkcją obudowy oferowanej w Magsteronie jest zapewnienie dodatkowej ochrony sterownikom logicznym LOGO!, których konstrukcja sama w sobie jest wyjątkowo wytrzymała. Za pomocą tego akcesorium możesz zabezpieczyć zarówno elementy pasywne, jak i układy scalone przed uszkodzeniem. Obudowa o szerokości 8TE zwiększa też bezpieczeństwo przekaźników elektromechanicznych wewnątrz urządzenia, chroniąc jednocześnie wbudowane wejścia i wyjścia analogowe oraz cyfrowe. Oferowany produkt chroni ponadto ekran PLC, nie ograniczając przy tym funkcjonalności menu czy przejrzystości odczytu danych.

Funkcje i możliwości

Oferowana przez nas obudowa ochronna posiada odpowiednio rozmieszczone przyciski, które pozwalają na intuicyjne wywoływanie funkcji i opcji urządzenia. Produkt ten sprawdzi się najlepiej w systemach, które wymagają systematycznego monitoringu, wyzwalania statusów ostrzegawczych czy sygnalizacji alarmów. Obudowa jest prosta i szybka w instalacji, a wszystkie potrzebne akcesoria montażowe znajdują się bezpośrednio w zestawie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 21, 62
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6AG1057-1AA00-0AA2
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 405,08 PLN

Brutto: 498,24 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt