Sterownik Mitsubishi FX3U-128MR/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-128MR/ES

FX3U-128MR/ES to nowoczesne urządzenie marki Mitsubishi, spełniające funkcję programowalnego sterownika logicznego do zastosowań w automatyce przemysłowej. Jednostka centralna FX3U oferowana w naszym sklepie Magsteron zalicza się do serii MELSEC-F, będącej jedną z najbardziej wydajnych w katalogu japońskiego producenta. PLC w tej wersji posiada kompaktową budowę, a także odznacza się dużą szybkością pracy oraz bogatym zakresem dostępnych funkcjonalności.

Sterownik Mitsubishi FX3U-128MR/ES

FX3U-128MR/ES jest sterownikiem zasilanym przez 100 - 240 V AC. Produkt marki Mitsubishi posiada pamięć programu 64K kroków, a także zintegrowany zestaw 64 wejść cyfrowych i 64 wejść cyfrowych. Wyjścia tego urządzenia są przekaźnikowe. Oferowana w naszym asortymencie jednostka centralna Mitsubishi umożliwia obsługę 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a w wykorzystaniem zdalnych wejść i wyjść do 384 punktów. Dostępny w Magsteronie sterownik logiczny z serii MELSEC-F da się rozbudować, stosując dedykowane moduły rozszerzeń kompatybilne z FX3U.

Dane i parametry

Pobór mocy przez oferowane urządzenie wynosi 65 W. Na wyposażeniu jednostki centralnej CPU znajduje się pojedynczy interfejs RS-422, a także opcjonalny USB. Sterownik dysponuje też akumulatorem buforowym, a stopień ochrony obudowy odpowiada klasie IP10. Model PLC z serii FX3U możesz użytkować w obszarach, których temperatura otoczenia utrzymuje się w dopuszczalnym zakresie od 0 do 55 stopni Celsjusza.

Specyfikacja techniczna

Sterownik logiczny PLC oferowany w Magsteronie odznacza się kompaktową konstrukcją. Szerokość urządzenia wynosi 350 mm, co przy szerokości 90 mm, głębokości 86 mm oraz wadze 1,8 kg zapewnia wygodny montaż oraz bezproblemową eksploatację. Dostępna w naszym sklepie internetowym jednostka centralna Mitsubishi jest opracowana zgodnie z CE, RoHS, UL, cUL oraz EAC. Model z serii FX3U posiada też wymagane certyfikaty wysyłkowe, do których należą: BV, RINA, NK, DNV, LR, KR, GL czy ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 5.981,30 PLN

Brutto: 7.357,00 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt