Sterownik Mitsubishi FX3U-128MT/ESS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-128MT/ESS

FX3U-128MT/ESS to kod produktu, pod którym możesz zamówić w naszym sklepie Magsteron nowocześnie zaprojektowaną jednostkę centralną sterownika FX3U. Oferowane urządzenie marki Mitsubishi zalicza się do cenionej serii MELSEC-F. PLC w tej wersji posiada wiele zintegrowanych funkcji, a przy tym zapewnia odpowiednią szybkość pracy oraz prostotę obsługi. Niemałym atutem są niewielkie gabaryty, ułatwiające eksploatację w różnych obszarach automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-128MT/ESS

FX3U-128MT/ESS jest programowalnym sterownikiem logicznym, który używa do zasilania napięcia z zakresu od 100 do 240 V AC. Model PLC japońskiej marki Mitsubishi dysponuje pamięcią programu 64K kroków. Urządzenie jest też wyposażone w zintegrowane 64 wejścia i 64 wejścia cyfrowe. Logika wyjściowa w przypadku tego modelu pozostaje źródłowa, podczas gdy same wyjścia są tranzystorowe.

Dane i parametry

Oferowana jednostka centralna CPU jest w stanie obsłużyć do 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a w połączeniu z wejściami i wyjściami zdalnymi do 384 punktów. Sterownik Mitsubishi możesz łatwo rozbudować o dodatkowe funkcje, korzystając z dedykowanych rozszerzeń w formie modułów dla serii FX3U. PLC w tej wersji posiada jeden port RS-422 oraz opcjonalny USB, a także akumulator buforowy. Urządzenie oferowane przez nasz sklep internetowy pobiera 65 W mocy i charakteryzuje się klasą ochrony zgodną z IP10.

Specyfikacja techniczna

Temperatura otoczenia w czasie pracy tego modelu jednostki centralnej Mitsubishi powinna wynieść od minimalnie 0 stopni do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Waga produktu oferowanego w naszym sklepie internetowym Magsteron wynosi 1,8 kg, podczas gdy jego wymiary to 86 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 350 mm szerokości. Jednostka centralna sterownika logicznego FX3U jest wykonana zgodnie z RoHS, a także dysponuje najważniejszymi certyfikatami - EAC, CE, UL i cUL CPU posiada też atesty wysyłkowe, w tym KR, GL, DNV, BV, RINA, ABS, LR oraz KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 5.981,30 PLN

Brutto: 7.357,00 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt