Moduł master CCLink FX3U-16CCL-M

  • Moduł master CCLink FX3U-16CCL-M

FX3U-16CCL-M jest dostępnym w asortymencie naszego sklepu Magsteron produktem rozszerzającym, przeznaczonym do użytku razem z jednostką centralną sterownika PLC Mitsubishi z serii FX3U. Oferowany model spełnia funkcję modułu głównego mastera w sieci CC-Link oraz posiada odpowiedni interfejs sieciowy. Urządzenie to dedykowane jest CPU należącym do rodziny produktów MELSEC-F firmy Mitsubishi.

Moduł master CCLink FX3U-16CCL-M

FX3U-16CCL-M jest produktem, który zalicza się do hierarchii IAD213 w katalogu firmy Mitsubishi. Oferowany moduł sieciowy należy też do zewnętrznej grupy materiałowej na standardowej pozycji 10, a jego wskaźnik A w skali ABC oznacza pełną dostępność magazynową. System CC-Link łączy rozproszone wejścia i wyjścia, inteligentne jednostki funkcyjne czy specjalne jednostki funkcyjne, pozwalając na sterowanie nimi z poziomu PLC marki Mitsubishi z serii MELSEC-F. Obsługiwane CPU to FX3U, FX3G, FX3GC oraz FX3UC.

Dane i parametry

Moduł sieciowy CC-Link oferowany przez nas sklep charakteryzuje się wagą 0,3 kg, podczas gdy jego wymiary to 55 mm szerokości, 87 mm głębokości oraz 90 mm wysokości. Kompaktowe są też wymiary opakowania, sięgające 10 cm wysokości, 9,5 cm szerokości oraz 9,5 cm długości przy objętości 0,903 cdm oraz masie brutto 0,315 kg. Dostępny w naszym asortymencie produkt renomowanej firmy Mitsubishi został opracowany zgodnie z wymaganiami RoHS, UL, CE, EAC i cUL.

Specyfikacja techniczna

Zastosowanie oferowanego przez nas modułu z wyposażeniem w rodzaju przenośników i maszyn pozwala na znaczącą redukcję niezbędnego okablowania. Urządzenie firmy Mitsubishi dedykowane sterownikom FX3U zapewnia wyjątkowo szybką i prostą komunikację, ze względu na obsługę danych wejść i wyjść czy danych numerycznych. Połączenia mogą być nawiązywane z różnymi sprzętami wyprodukowanymi przez rozmaitych producentów, co podnosi elastyczność zastosowań modułu. Za jego pomocą jednostka centralna sterownika może działać jako stacja nadrzędna systemu CC-Link.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.135,20 PLN

Brutto: 1.396,30 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt