Sterownik Mitsubishi FX3U-16MR/DS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-16MR/DS

FX3U-16MR/DS to sterownik PLC firmy Mitsubishi. W naszym sklepie internetowym oferujemy wyjątkowo funkcjonalny model z linii FX3U, który zalicza się do wyjątkowo popularnej serii MELSEC-F. Polecana przez Magsteron jednostka centralna odznacza się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Specyfikacja tego modelu CPU sprawia, że doskonale sprawdzi się on w aplikacjach wymagających dużej szybkości i wydajności pracy przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych gabarytów wyposażenia.

Sterownik Mitsubishi FX3U-16MR/DS

FX3U-16MR/DS jest jednostką centralną, która do zasilania wykorzystuje napięcie o wartości znamionowej 24 V DC. Produkt oferowany w naszym sklepie Magsteron odznacza się pamięcią programową do 64K kroków. Urządzenie to fabrycznie posiada zintegrowany zestaw 8 wejść cyfrowych oraz 8 wyjść cyfrowych, których typ jest przekaźnikowy. Sterownik umożliwia obsługę do 256 punków wejść i wyjść lokalnych, a w połączeniu z punktami zdalnymi do 384 wejść i wyjść. PLC da się też rozbudować, wykorzystując do tego celu specjalne moduły rozszerzeń Mitsubishi dla FX3U.

Specyfikacja techniczna

Jednostka centralna oferowana w Magsteronie posiada pojedynczy interfejs RS-422, a także umożliwia opcjonalną obsługę USB. Urządzenie osiąga czas cyklu 65 ns w trakcie pracy LD, natomiast w trybie MOV czas pracy dochodzi do 642 ns. Pobór mocy przez ten model jednostki centralnej Mitsubishi wynosi 25 W. CPU posiada klasę ochrony IP10 oraz wbudowany akumulator buforowy. Produkt ten możesz użytkować w środowisku, którego temperatura otoczenia nie wychodzi poza zakres 0-55 stopni Celsjusza.

Dane i parametry

Sterownik Mitsubishi MFX3U z serii MELSEC-F oferowany w naszym sklepie internetowym wyróżnia się niewielkimi gabarytami. Wymiary tej jednostki centralnej to zaledwie 130 mm szerokości, 90 mm wysokości oraz 86 mm głębokości, podczas gdy waga dochodzi do 0,6 kg. Urządzenie dostępne w Magsteronie zostało też opracowane na podstawie najważniejszych norm, co zapewnia zgodność z EAC, CE, UL czy cUL. Oferowany model PLC posiada ponadto certyfikaty wysyłkowe, takie jak NK, RINA, KR, LR, DNV, GL, ABS i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.771,60 PLN

Brutto: 2.179,07 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt