Sterownik Mitsubishi FX3U-16MT/ESS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-16MT/ESS

FX3U-16MT/ESS to numer zamówieniowy, pod którym oferujemy w naszym sklepie Magsteron jednostkę sterownika firmy Mitsubishi. Model FX3U z serii MELSEC-F to wyjątkowo szybkie, praktyczne i funkcjonalne urządzenie typu PLC. Z uwagi na zaawansowaną konstrukcję, błyskawiczną pracę oraz bogaty zakres dostępnych opcji, jednostka ta z powodzeniem sprawdza się w licznych zastosowaniach przemysłowych. Dużą zaletą tego modelu jest jego kompaktowa budowa.

Sterownik Mitsubishi FX3U-16MT/ESS

FX3U-16MT/ESS jest sterownikiem zasilanym przez napięcie o wartości 100-240 V AC. Urządzenie oferowane w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron posiada pamięć programu do 64K kroków. Na wyposażeniu znajduje się 8 wejść cyfrowych zintegrowanych a także 8 wyjść cyfrowych zintegrowanych. Jednostka centralna CPU posiada wyjścia tranzystorowe, podczas gdy logika wyjściowa jest źródłowa.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w naszym sklepie sterownik Mitsubishi FX3U zapewnia obsługę do 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a przy wykorzystaniu również punktów zdalnych ich liczba wzrasta do 384. Jednostka centralna dostępna w Magsteronie jest łatwa w rozbudowie, co odbywa się przy użyciu modułów rozszerzeń z serii MELSEC-F. PLC jest w stanie osiągnąć czas cyklu LD na poziomie 65 ns, a także 642 ns dla MOV. Producent wyposażył jednostkę centralną sterownika w port RS-422, a także opcjonalną obsługę USB.

Dane i parametry

Sterownik Mitsubishi oferowany w naszym sklepie internetowym zużywa 30 W energii, dysponuje akumulatorem buforowym na wyposażeniu oraz posiada klasę ochrony IP10. Jego eksploatację możesz realizować w temperaturze otoczenia od minimalnie 0 stopni do dopuszczalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary urządzenia to 130 mm szerokości, 86 mm głębokości oraz 90 mm wysokości, podczas gdy waga sięga zaledwie 0,6 kg. Sterownik ten jest zgodny z RoHS, UL, cUL, EAC oraz posiada znak jakości CE, a także certyfikaty wysyłkowe BV, KR, RINA, NK, ABS, DNV, LR i GL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.771,60 PLN

Brutto: 2.179,07 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt