Moduł generatora impulsów PTO FX3U-1PG

  • Moduł generatora impulsów PTO FX3U-1PG

FX3U-1PG jest oferowanym w naszym asortymencie produktem rozszerzającym dla kompaktowych sterowników PLC firmy Mitsubishi z linii FX3U. Urządzenie to działa jako moduł generatora impulsów PTO, który znajduje zastosowanie w pozycjonowaniu 1-osiowym. Dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron produkt dysponuje jednym wyjściem, a jego zasilanie odbywa się z wykorzystaniem napięcia o wartości znamionowej 24 V DC.

Moduł generatora impulsów PTO FX3U-1PG

FX3U-1PG jest urządzeniem należącym do hierarchii produktów IAD213 oraz grupy materiałowej zewnętrznej na 10 pozycji standardowej. Wskaźnik ABC tego modelu odpowiada klasie B, oznaczającej ograniczoną dostępność magazynową. Oferowany w Magsteronie moduł pozycjonujący jest dedykowany sterownikom logicznym z serii MELSEC-F i obsługuje jedną oś. Rozszerzenie to pozwala na wyprowadzanie ciągu impulsów o częstotliwości maksymalnej 200 kHz, a tym samym napędzanie jednego serwomotoru lub silnik krokowy przez serwowzmacniacz lub sterownik silnika krokowego.

Dane i parametry

Moduł generatora impulsów PTO dostępny w Magsteronie odznacza się kompaktową konstrukcją. Waga tego produktu to zaledwie 0,2 kg, podczas gdy wymiary wynoszą 90 mm wysokości, 43 mm szerokości i 87 mm szerokości. Niewielkie są też gabaryty logistyczne opakowania, które sięgają 10 cm szerokości, 10 cm długości, 9,5 cm wysokości oraz 0,209 kg masy brutto przy objętości 0,950 cdm. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt jest zgodny z RoHS, UL, CE oraz cUL.

Specyfikacja techniczna

Moduł generatora impulsów PTO dostępny w ofercie Magsteronu pozwala na sterowanie operacją pozycjonowania z ciągiem impulsów na wyjściu tranzystorowym. Po podłączeniu go do jednostki centralnej sterownik logiczny FX3U lub FX3UC może odczytywać i zapisywać dane z modułu. Połączenie z PLC odbywa się z pomocą specjalnego przedłużacza, z prawej strony CPU lub bloku rozszerzającego. Oferowany moduł da się zainstalować w szafie sterowniczej z wykorzystaniem szyny DIN o szerokości 35 mm bądź też poprzez śrubowy montaż bezpośredni.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.517,90 PLN

Brutto: 1.867,02 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt