Zasilacz Mitsubishi FX3U-1PSU-5V

  • Zasilacz  Mitsubishi FX3U-1PSU-5V

FX3U-1PSU-5V to oferowany w Magsteronie moduł zasilacza marki Mitsubishi, dedykowany programowalnym sterownikom PLC tej popularnej japońskiej firmy. Dostępny w naszym asortymencie produkt zostało przystosowany do współpracy z jednostkami centralnymi o kompaktowej budowie, oznaczanych w katalogu marki jako FX3U. Podobnie jak same sterowniki oferowany zasilacz wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz dużą uniwersalnością zastosowań w układach automatyki przemysłowej.

Zasilacz Mitsubishi FX3U-1PSU-5V

FX3U-1PSU-5V jest rozszerzającym modułem zasilacza na magistralę 5V, pozwalającym na zasilanie urządzeń sterowniczych napięciem o wartości 100-240 V AC. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt zalicza się do hierarchii IAD213 oraz zewnętrznej grupy materiałowej na 10. pozycji standardowej, a także został oznaczony wskaźnikiem ABC B dotyczącym ograniczonej dostępności magazynowej. Zasilacz Mitsubishi dedykowany jest sterownikom PLC z serii MELSEC-F oraz pozostaje w pełni kompatybilny z jednostkami centralnymi oznaczonymi jako FX3G, FX3U oraz FX5U.

Dane i parametry

Zasilacz dedykowany różnym CPU marki Mitsubishi odznacza się kompaktową budową. Szerokość modułu wynosi jedynie 55 mm, podczas gdy jego głębokość to 87 mm przy wysokości 90 mm oraz wadze dochodzącej do 0,3 kg. Produkt posiada też uniwersalne wymiary logistyczne. Długość opakowania to 10 cm, wysokość 9 cm, a szerokość 10 cm przy masie brutto wynoszącej 0,304 kg oraz objętości 0,900 cdm.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna oferowanego w Magsteronie modułu zasilacza Mitsubishi jest zgodna z najważniejszymi normami, takimi jak CE, cUL czy UL. Urządzenie zostało też opracowane zgodnie z RoHS oraz EAC. Dostępny w naszym sklepie internetowym zasilacz możesz wykorzystać w wielu zastosowaniach, ze względu na parametry odpowiednie do zasilania różnych modeli kompaktowych sterowników MELSEC-F. Na uwagę zasługują też odpowiednie zabezpieczenia, które niwelują ryzyko awarii.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 752,50 PLN

Brutto: 925,58 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt