Moduł szybkiego licznika FX3U-2HC

  • Moduł szybkiego licznika FX3U-2HC

FX3U-2HC to oferowany w Magsteronie produkt rozszerzający dla programowalnych sterowników logicznych firmy Mitsubishi, należących do serii MELSEC-F. Za pomocą dostępnego w naszym asortymencie modułu rozszerzeń możesz znacząco podnieść funkcjonalność PLC, a tym samym zwiększyć zakres jego zastosowań. Produkt ten jest kompatybilny z wieloma modelami jednostek centralnych, a zarazem wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Rozszerzenie to działa jako moduł szybkiego licznika.

Moduł szybkiego licznika FX3U-2HC

FX3U-2HC jest modułem szybkiego licznika 200 kHZ dla sterowników logicznych Mitsubishi MELSEC-F, a konkretnie jednostek centralnych z serii FX3U. W katalogu producenta oferowany produkt został zaliczony do hierarchii IAD213 i zajmuje 10 pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Moduł oferowany w naszym asortymencie jest też opisany wskaźnikiem ABC, co dotyczy ograniczonej dostępności z magazynu.

Specyfikacja techniczna

Moduł szybkiego licznika firmy Mitsubishi dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron zasilany jest przez 24 V DC. Na wyposażeniu tego produktu dedykowanego programowalnym sterownikom logicznym FX3U znajdują się dwa wejścia 24 V DC, a także dwa wyjścia tranzystorowe. Moduł przeznaczony dla PLC z serii MELSEC-F wyróżnia się kompaktowymi wymiarami. Jego szerokość sięga 55 mm, podczas gdy wysokość to 90 mm przy głębokości 87 mm. Waga produktu wynosi z kolei 0,08 kg. Nieduże są też wymiary logistyczne, które sięgają 10 cm długości, 10 cm szerokości oraz 10 cm wysokości przy 0,244 kg masy brutto oraz objętości 1000 cdm.

Dane i parametry

Oferowany w asortymencie Magsteronu moduł szybkiego licznika to produkt rozszerzający, który jest w pełni bezpieczny oraz odpowiednio przystosowany do pracy w warunkach przemysłowych. Jego specyfikacja techniczna pozostaje zgodna z RoHS, a także EAC, UL/cUL oraz CE. W połączeniu ze sterownikiem Mitsubishi, oferowany przez nas moduł jest w stanie realizować wiele złożonych procesów obliczeniowych oraz zapewnić przy tym optymalną częstotliwość, elastyczność i funkcjonalność.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.990,90 PLN

Brutto: 2.448,81 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt