Adapter szybkiego licznika FX3U-2HSY-ADP

  • Adapter szybkiego licznika FX3U-2HSY-ADP

FX3U-2HSY-ADP to dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron produkt, za pomocą którego możesz rozszerzyć standardową specyfikację sterownika PLC firmy Mitsubishi z serii FX3U MELSEC-F. Oferowany adapter szybkiego licznika działa jako moduł pozycjonowania dwuosiowego, realizowanego przez silniki krokowe oraz serwo z częstotliwością 200 kHz. Urządzenie jest zasilane przez 5 V DC.

Adapter szybkiego licznika FX3U-2HSY-ADP

FX3U-2HSY-ADP to produkt zaliczany do hierarchii IAD213. Adapter oferowany w naszym sklepie należy też do zewnętrznej grupy materiałowej na 10 standardowej pozycji. Wskaźnik ABC tego urządzenia to B, który określa ograniczoną dostępność z magazynu. Oferowany moduł pozycjonujący jest specjalnym adapterem szybkiego wyjścia, odpowiedzialnym za wyprowadzanie sygnałów impulsowych różnicowego systemu sterownika dla serwowzmacniaczy, jednostek napędowych, serwomotorów AC czy silników krokowych.

Dane i parametry

Adapter dostępny w naszym asortymencie obsługuje dwie osie. Jego wymiary to szerokość 29,3 mm, głębokość 89,5 mm i wysokość 106 mm, podczas gdy waga sięga 0,8 kg. Gabaryty opakowania sięgają z kolei 11 cm szerokości, 12 cm długości i 5 cm wysokości przy 0,660 cdm objętości oraz 0,160 kg masy brutto. Firma Mitsubishi opracowała produkt zgodny z wytycznymi RohS, a także EAC, CE czy UL i cUL. Adapter oferowany w Magsteronie posiada ponadto certyfikaty wysyłkowe, takie jak RINA, DNV, GL, NK, ABS, LR i KR.

Specyfikacja techniczna

Maksymalnie do jednostki centralnej sterownika możesz podłączyć dwa takie adaptery. Oprócz modułu w zestawie z produktem znajduje się instrukcja obsługi. Częstotliwość wyjściowa wyjść tranzystorowych w jednostce głównej wynosi maksymalnie 100kHz. Jeżeli obciążenie jest obsługiwane za pomocą impulsów o częstotliwości większej niż 100 kHz, sterownik logiczny może ulec uszkodzeniu. Instrukcja PWM nie obsługuje wyjścia triakowego, ze względu na możliwość wystąpienia opóźnienia odpowiedzi wyjścia.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.605,80 PLN

Brutto: 3.205,13 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt