Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/DS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/DS

FX3U-32MR/DS to zaawansowana technologicznie jednostka centralna sterownika Mitsubishi. Oferowany w Magsteronie model FX3U zalicza się do serii MELSEC-F i jest wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniem. Dostępny w naszym sklepie internetowym PLC to sterownik kompaktowy, a zarazem szybki oraz wydajny. Urządzenie posiada szeroki zakres funkcji, co pozwala na wykorzystanie go w licznych aplikacjach realizowanych przez układ automatyki w zakładzie przemysłowym.

Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/DS

FX3U-32MR/DS jest sterownikiem zasilanym napięciem o wartości 24 V DC. Produkt z serii MELSEC-F oferuje pamięć programu do 64K kroków. a na jego wyposażeniu znajduje się zestaw zintegrowanych 16 wejść i 16 wyjść cyfrowych. Oferowany w Magsteronie PLC marki Mitsubishi charakteryzuje się wyjściami typu przekaźnikowego. Łączna ilość lokalnych punktów wejść i wyjść wynosi 256, podczas gdy przy zastosowaniu punktów zdalnych całościowa liczba wejść i wyjść wzrasta do 384.

Dane i parametry

FX3U firmy Mitsubishi to jednostka centralna, której funkcjonalność możesz łatwo rozbudować poprzez wykorzystanie modułów rozszerzeń dedykowanych tej serii. Urządzenie osiąga czas cyklu 65 ns dla LD, a dla MOV czas cyklu do 642 ns. PLC dostępny w naszym sklepie dysponuje opcjonalnym interfejsem USB, a także złączem RS-422. Na wyposażeniu oferowanego sterownika programowalnego Mitsubishi nie brakuje akumulatora buforowego, podczas gdy klasa ochrony obudowy to IP10.

Specyfikacja techniczna

Oferowany przez nas sterownik z serii MELSEC-F możesz bez przeszkód eksploatować w otoczeniu przemysłowym, którego temperatura nie przekracza dopuszczalnego zakresu od minimalnie 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary produktu są bardzo kompaktowe oraz wynoszą 150 mm szerokości, 90 mm wysokości i 86 mm głębokości, podczas gdy waga całkowita to jedynie 0,65 kg. Oferowany model PLC jest zgodny z EAC, RoHS, UL, cUL oraz CE, a także posiada certyfikaty wysyłkowe ABS, NK, BV, LR, DNV, KR, GL oraz RINA.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.683,20 PLN

Brutto: 3.300,34 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt