Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/ES

FX3U-32MR/ES to numer katalogowy, którym opatrzony został programowalny sterownik logiczny Mitsubishi. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym należy do linii urządzeń FX3U z serii MELSEC-F. Podobnie jak inne modele z tej rodziny, oferowana w Magsteronie jednostka centralna wyróżnia się kompaktową budową, bogatym zakresem zintegrowanych funkcji, dużą szybkością pracy oraz wysoką wszechstronnością zastosowań w układach automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/ES

FX3U-32MR/ES to wyjątkowo wydajny PLC, który do zasilania wykorzystuje napięcie o wartości 100 - 240 V AC. Oferowane przez nas urządzenie firmy Mitsubishi odznacza się pamięcią programu na poziomie 64K kroków. Jednostka centralna jest wyposażona w zestaw 16 wejść i 16 wyjść cyfrowych typu przekaźnikowego. Maksymalna liczba lokalnych punktów wejść i wyjść to 256, natomiast z uwzględnieniem punktów zdalnych ilość wejść i wyjść wzrasta do 384. Podobnie jak inne sterowniki z tej serii, oferowany model FX3U możesz rozbudować z wykorzystaniem modułów rozszerzeń Mitsubishi.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w naszym sklepie model CPU charakteryzuje się czasem cyklu LD 65 ns, a także czasem cyklu MOV 642 ns. Jednostka centralna dysponuje interfejsem RS-422, a także opcjonalnym USB do komunikacji. Pobór mocy przez to urządzenie wynosi 35 W. Obudowa posiada stopień ochrony IP10, a na wyposażeniu dostępny jest akumulator buforowy. Sterownik ten może pracować w temperaturze otoczenia, która wynosi minimalnie 0 stopni Celsjusza oraz maksymalnie 55 stopni Celsjusza.

Dane i parametry

FX3U w tej wersji produktowej waży jedynie 0,65 kg, podczas gdy jego wymiary wynoszą 86 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 150 mm szerokości. Oferowane w naszym sklepie Magsteron urządzenie jest opracowane zgodnie z RoHS. Produkt ten posiada liczne atesty potwierdzające wysoką jakość wykonania, w tym CE, EAC czy UL/cUL. Sterownik dysponuje też certyfikaty wysyłkowe, włącznie z GL, KR, DNV, BV, NK, LR, ABS czy RINA.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.683,20 PLN

Brutto: 3.300,34 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt