Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/UA1

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/UA1

FX3U-32MR/UA1 jest sterownikiem typu FX3U, zaliczanym do serii MELSEC-F japońskiego producenta Mitsubishi. Oferowana w naszym sklepie internetowym jednostka centralna to wysokiej klasy urządzenie, wyróżniające się dużą szybkością pracy, uniwersalnością zastosowań oraz bogatym zakresem funkcji. Model PLC dostępny w Magsteronie jest też bardzo kompaktowy, co pozwala na swobodne wykorzystanie go w wielu aplikacjach realizowanych przez układ automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-32MR/UA1

FX3U-32MR/UA1 jest jednostką centralną, która wymaga do zasilania napięcia o wartości 100-240 V AC. Dostępny w naszym sklepie sterownik logiczny Mitsubishi zapewnia pamięć programu do 64K kroków. CPU w tej wersji dysponuje 16 wbudowanymi wejściami cyfrowymi, a także zestawem zintegrowanych 16 wyjść cyfrowych. Oferowany sprzęt posiada wyjścia typu przekaźnikowego. Jako użytkownik możesz korzystać z 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a w zestawieniu z punktami zdalnymi liczba wejść i wyjść wzrasta do 384.

Dane i parametry

FX3U z serii MELSEC-F to sterownik, który da się rozbudować poprzez zastosowanie dedykowanych modułów rozszerzeń. Pobór mocy przez oferowany w Magsteronie model jednostki centralnej CPU wynosi 40 W, natomiast klasa ochrony to IP10. Urządzenie cenionej marki Mitsubishi posiada na wyposażeniu pojedynczy interfejs RS-422, który wykorzystywany jest do komunikacji w szerokim zakresie zastosowań.

Specyfikacja techniczna

Sterownik PLC Mitsubishi oferowany w Magsteronie jest przystosowany do pracy w środowisku o różnej temperaturze. Jej minimalna wartość w otoczeniu powinna wynosić 0 stopni Celsjusza, a maksymalna dopuszczalnie do 55 stopni Celsjusza. Oferowany model jednostki centralnej charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, a także wagą sięgającą zaledwie 0,85 kg. Gabaryty tego PLC to 182 mm szerokości, 86 mm głębokości i 90 mm wysokości. Urządzenie marki Mitsubishi jest w pełni zgodne z RohS, a także posiada certyfikat jakości CE.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.915,40 PLN

Brutto: 3.585,94 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt