Sterownik Mitsubishi FX3U-32MS/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-32MS/ES

FX3U-32MS/ES jest jednostką centralną sterownika PLC marki Mitsubishi. W Magsteronie oferujemy wersję modelu FX3U należącą do serii MELSEC-F. Produkt proponowany przez nasz sklep internetowy odznacza się wysoką funkcjonalnością, a przy tym zapewnia dużą szybkość pracy. Urządzenie to posiada zarazem niewielkie gabaryty, dzięki czemu ma kompaktową budowę i z powodzeniem nadaje się do eksploatacji w wielu środowiskach przemysłowych jako element automatyki.

Sterownik Mitsubishi FX3U-32MS/ES

FX3U-32MS/ES to urządzenie, które wykorzystuje do zasilania napięcie z zakresu od 100 do 240 V AC. Jednostka centralna Mitsubishi oferowana w Magsteronie odznacza się pamięcią programu do 64K kroków. Sterownik PLC został wyposażony w łącznie 16 wejść cyfrowych oraz 16 wyjść cyfrowych, które są w pełni zintegrowane. Model należący do serii MELSEC-F posiada wyjścia typu triak. Do dyspozycji pozostawiono 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a przy uwzględnieniu punktów zdalnych do 384 wejść i wyjść. Jednostkę centralną możesz rozbudować za pomocą dedykowanych modułów rozszerzeń dla FX3U.

Dane i parametry

PLC marki Mitsubishi zapewnia czasy cyklu LD i MOV na poziomie wynoszącym kolejno 65 ns oraz 642 ns. Urządzenie to dysponuje akumulatorem buforowym i pobiera 35 W mocy, a na jego wyposażeniu znajduje się interfejs RS-422 do komunikacji. Klasa ochrony dla oferowanego w Magsteronie sterownika wynosi IP10, co zapewnia optymalną trwałość i szczelność w różnych warunkach. Temperatura otoczenia podczas pracy może wynieś od minimum 0 stopni do maksymalnie 55 stopni Celsjusza.

Specyfikacja techniczna

Programowalny sterownik logiczny FX3U dostępny w naszym sklepie internetowym ma kompaktową budowę. Jego szerokość wynosi 150 mm, podczas gdy wysokość to 90 mm przy głębokości dochodzącej do 86 mm. Waga tego produktu to z koi 0,65 kg. Oferowana w Magsteronie jednostka centralna CPU w tym wykonaniu jest w pełni zgodna z RoHS, a także posiada certyfikat CE potwierdzający wysoką jakość techniczną oraz użytkową.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.504,50 PLN

Brutto: 4.310,54 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt