Sterownik Mitsubishi FX3U-32MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-32MT/DSS

FX3U-32MT/DSS jest nowoczesnym sterownikiem programowalnym, produkowanym i rozwijanym przez japońską firmę Mitsubishi. W naszym sklepie znajdziesz model należący do serii FX3U, zaliczanej do najpopularniejszych linii urządzeń typu MELSEC-F. Oferowany produkt odznacza się wysoką funkcjonalnością, a przy tym posiada kompaktowe gabaryty. Jednostka centralna w tej wersji jest też bardzo szybka, co gwarantuje wygodę eksploatacji w środowisku przemysłowym.

Sterownik Mitsubishi FX3U-32MT/DSS

FX3U-32MT/DSS to jednostka centralna, którą możesz zasilać napięciem 24 V DC. Urządzenie dostępne w asortymencie Magsteronu odznacza się pamięcią programową sięgającą do 64K kroków. Sterownik wyposażono w zestaw 16 zintegrowanych wejść cyfrowych, a także 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Oferowany przez nas model dysponuje wyjściami tranzystorowymi, a logika wyjściowa jest źródłowa. Łączna liczba punków wejść i wyjść lokalnych to 256, natomiast w przypadku zastosowania dodatkowo punków zdalnych wejść i wyjść wzrasta do 384.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w Magsteronie sterownik Mitsubishi zapewnia czas cyklu LD na poziomie 65 ns, a także czas cyklu MOV do 642 ns. Produkt ten posiada port RS-422 i opcjonalny USB, co zapewnia niemałe możliwości komunikacyjne. Jednostka centralna oferowana przez nasz sklep charakteryzuje się zużyciem energii na poziomie 30 V oraz posiada akumulator buforowy. Urządzenie to odznacza się też wysoką klasą ochrony, która odpowiada IP10.

Dane i parametry

Mitsubishi FX3U to sterownik przystosowany do użytku w różnych warunkach otoczenia. Jego praca powinna się odbywać w temperaturze, która wyniesie od minimalnie 0 stopni Celsjusza do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary tej jednostki centralnej to 150 mm szerokości, 86 mm głębokości i 90 mm wysokości, z kolei waga dochodzi do 0,65 kg. Produkt oferowany w Magsteronie opracowany został zgodnie z EAC, RohS, cUL, UL oraz CE, a także posiada wymagane certyfikaty wysyłkowe RINA, KR, NK, LR, GL, ABS, GL, DNV oraz BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.683,20 PLN

Brutto: 3.300,34 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt