Adapter Wejść/wyjść FX3U-3A-ADP

  • Adapter Wejść/wyjść     FX3U-3A-ADP

FX3U-3A-ADP jest modułem dla sterowników PLC Mitsubishi, który oferujemy w naszym sklepie internetowym Magsteron. Produkt dostępny w asortymencie spełnia funkcję dedykowanego adaptera 12-bitowego, wyposażonego w 2 wejścia analogowe oraz 1 wyjście analogowe. Oferowany moduł jest zasilany przez napięcie 5 V i 24 V DC. Urządzenie współpracuje z jednostkami centralnymi FX3U, zaliczanymi do serii MELSEC-F firmy Mitsubishi.

Adapter Wejść/wyjść FX3U-3A-ADP

FX3U-3A-ADP jest produktem przypisanym do hierarchii IAD213, który w zewnętrznej grupie materiałowej znajduje się na 10 pozycji standardowej. Wskaźnik ABC tego adaptera to A, co oznacza jego pełną dostępność bezpośrednio z magazynu. Urządzenie dostępne w Magsteronie pozwala na rozbudowę jednostki centralnej sterownika Mitsubishi o dwa analogowe punkty wejściowe oraz jeden analogowy punkt wyjściowy. Poza samym adapterem w zestawie z produktem znajduje się również instrukcja obsługi.

Dane i parametry

Zakres napięcia wejściowego wynosi od 0 V do 10 V, natomiast zakres prądu wejściowego to 4-20 mA. Napięcie wejściowe utrzymuje się w zakresie 0 V do 10 V, podczas gdy prąd wyjściowy ma zakres od 4 mA do 20 mA. Minimalna temperatura otoczenia podczas pracy urządzenia powinna wynieść 0 stopni Celsjusza, a maksymalna 55 stopni Celsjusza. Oferowany moduł charakteryzuje się wysokością 90 mm, głębokością 89,5 mm, szerokością 17,6 mm oraz wagą 0,1 kg. Producent zadbał o zgodność z CE, EAC, RohS, UL i cUL.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym asortymencie adapter wejść i wyjść należy podłączać do sterownika PLC przy wyłączonym zasilaniu, a także po odłączeniu wszystkich kabli od CPU oraz zdemontowaniu z szyny DIN. Rozszerzenie powinno być instalowane bezpośrednio w jednostce głównej. Wszystkie specjalne adaptery szybkich wejść i wyjść należy podłączać przed innymi rozszerzeniami. Produktu nie powinno się podłączać po lewej stronie jednostki centralnej programowalnego sterownika logicznego firmy Mitsubishi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 670,80 PLN

Brutto: 825,08 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt