Interfejs komunikacyjny z protokołem Modbus FX3U-485ADP-MBH

  • Interfejs komunikacyjny z protokołem Modbus FX3U-485ADP-MBH

FX3U-485ADP-MBH to opracowany przez firmę Mitsubishi interfejs komunikacyjny z protokołem Modbus, przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych tego producenta. Oferowany w Magsteronie produkt działa jako adapter RS485 z obsługą Modbus RTU/ACII Master i Slave. Urządzenie to wykorzystuje do zasilania napięcie 24 V DC oraz jest dedykowane jednostkom centralnym FX3U z serii MELSEC-F firmy Mitsubishi.

Interfejs komunikacyjny z protokołem Modbus FX3U-485ADP-MBH

FX3U-485ADP-MBH jest interfejsem komunikacyjnym, który w katalogu produktów Mitsubishi zalicza się do hierarchii IAD213. W zewnętrznej grupie materiałowej zajmuje 10. pozycję standardową. Jego wskaźnik ABC to A, co oznacza bezpośrednią dostępność z magazynu producenta. Oferowany w Magsteronie moduł spełnia funkcję adaptera komunikacyjnego RS-485, umożliwiając wymianę sygnału komunikacji szeregowej między sterownikiem PLC a wybranym urządzeniem zewnętrznym.

Dane i parametry

Interfejs komunikacyjny z protokołem Modbus dostępny w naszym sklepie internetowym posiada kompaktową budowę. Głębokość tego produktu wynosi 74 mm, a wysokość 90 mm przy szerokości 17,6 mm oraz wadze 0,08 kg. Oferowany w Magsteronie moduł jest dostarczany w niewielkim opakowaniu, którego gabaryty logistyczne to 11,0 cm szerokości, 11,5 cm długości oraz 5,3 cm wysokości przy 0,670 cdm objętości oraz 0,160 kg masy brutto. Firma Mitsubishi zadbała o zgodność EAC, UL, cUL, CE oraz RoHs, a także certyfikaty wysyłkowe RINA, ABS, NK, BV, LR, DNV, GL i KR.

Specyfikacja techniczna

Oferowany interfejs obsługuje komunikację w sieci NN z przesyłem danych między maksymalnie 8 sterownikami PLC z serii FX3U. Urządzenie pozwala też na określanie transferu danych między dwoma jednostkami CPU, które spełniają funkcje stacji nadrzędnej i podrzędnej. Za pomocą modułu możesz przesyłać dane przez dedykowany protokół między sterownikiem PLC a komputerem osobistym. Interfejs posiada ponadto funkcję komunikacji szeregowej bez protokołu czy funkcję sterowania falownikami Mitsubishi. W sieci Modbus możliwa jest komunikacja z przesyłem danych do maksymalnie 32 urządzeń podrzędnych, kontrolowanych przez urządzenie nadrzędne.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 812,70 PLN

Brutto: 999,62 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt