Sterownik Mitsubishi FX3U-48MR/ES

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-48MR/ES

FX3U-48MR/ES to numer produktu, pod którym możesz zakupić w naszym sklepie Magsteron jednostkę centralną CPU dla sterownika Mitsubishi z serii FX3U. Oferowany model PLC należy do rodziny MELSEC-F i jest wyjątkowo funkcjonalny, co w znacznej mierze wynika z jego rozbudowanych opcji, dużej szybkości pracy oraz optymalnych parametrów technicznych. Urządzenie pozostaje przy tym bardzo kompaktowe, dzięki czemu zapewnia niemałą wygodę na etapie eksploatacji.

Sterownik Mitsubishi FX3U-48MR/ES

FX3U-48MR/ES jest jednostką centralną zasilaną przez 100-240 V AC. Oferowany w Magsteronie model PLC został wyposażony w pamięć programową 64K kroki, a także zestaw 24 w pełni zintegrowanych wejść cyfrowych i 24 w pełni zintegrowanych wyjść cyfrowych. Dostępny w naszym asortymencie sterownik marki Mitsubishi posiada wyjścia typu przekaźnikowego. Jako użytkownik możesz korzystać z 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a w przypadku zastosowania punktów zdalnych wejść i wyjść ich liczba wzrasta do 384.

Dane i parametry

Sterownik Mitsubishi FX3U dostępny w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do łatwej rozbudowy, która odbywa się za pomocą modułów rozszerzających. Czas cyklu LD dla tego modelu PLC wynosi 65 ns, podczas gdy czas cyklu MOV to 642 ns. Na wyposażeniu jednostki centralnej znajduje się port RS-422, a także opcjonalny USB. Urządzenie sprzedawane przez Magsteron posiada akumulator buforowy oraz pobiera 40 W mocy. Klasa ochrony dla tego kompaktowego PLC odpowiada IP10, co przyczynia się do dużej trwałości.

Specyfikacja techniczna

Praca oferowanego przez nas sterownika z serii MELSEC-F może się odbywać w otoczeniu, którego temperatura utrzymuje się w zakresie od minimum 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary dostępnego w Magsteronie produktu to 86 mm głębokości, 182 mm szerokości oraz 90 mm wysokości, podczas gdy waga dochodzi do 0,85 kg. Sterownik PLC jest zgodny z CE, EAC, UL/cUL oraz RoHS, a także dysponuje certyfikatami wysyłkowymi LR, KR, RINA, NK, GL, DNV, ABS i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.431,40 PLN

Brutto: 4.220,62 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt