Sterownik Mitsubishi FX3U-48MT/ESS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-48MT/ESS

FX3U-48MT/ESS to numer katalogowy, który posiada nowoczesny sterownik PLC firmy Mitsubishi. Oferowany w Magsteronie model tego cenionego japońskiego producenta zalicza się do kategorii FX3U, a także należy do popularnej serii MELSEC-F. Parametry dostępnego w naszym sklepie internetowym urządzenia sprawiają, że doskonale sprawdza się on w licznych zastosowaniach. Wynika to z bogatego zakresu funkcjonalności wbudowanych, a także optymalnej szybkości pracy i kompaktowej budowy.

Sterownik Mitsubishi FX3U-48MT/ESS

FX3U-48MT/ESS to wyjątkowo wydajny sterownik PLC, który zasilany jest napięciem 100-240 V AC. Urządzenie to posiada na wyposażeniu 24 wbudowane wejścia cyfrowe oraz 24 wbudowane wyjścia cyfrowe. Typ wyjścia oferowanego modelu jest tranzystorowy, natomiast logika wyjściowa źródłowa. Sterownik charakteryzuje się pamięcią programową 64K kroków. Liczba punktów lokalnych wejść i wyjść wynosi 256, z kolei przy uwzględnieniu również zdalnych wejść i wyjść wzrasta do 384.

Dane i parametry

Do zalet oferowanego w Magsteronie PLC marki Mitsubishi należy odpowiedni czas cyklu, który wynosi 65 ns dla LD oraz 642 ns dla MOV. Spore możliwości komunikacyjne wynikają z obecności zintegrowanego portu RS-422, a także opcjonalnej obsługi USB. Dostępny w naszym sklepie internetowym sterownik pobiera 40 W mocy oraz dysponuje akumulatorem buforowym. Klasa ochrony jednostki centralnej wynosi IP10, co zapewnia optymalną trwałość w różnych warunkach eksploatacyjnych.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie oferowane w Magsteronie może być użytkowane w temperaturze otoczenia od przynajmniej 0 do dopuszczalnie 55 stopni Celsjusza. Produkt ten charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, a jego wymiary wynoszą 86 mm głębokości, 90 mm wysokości i 182 mm szerokości przy wadze dochodzącej do 0,85 kg. Produkt marki Mitsubishi jest zgodny z RoHS, EAC, CE oraz cUL i UL. Urządzenie dysponuje też szeregiem certyfikatów wysyłkowych, takich jak ABS, BV, RINA, NK, DNV, GL, LR czy KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.431,40 PLN

Brutto: 4.220,62 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt