Moduł PLC We/Wy FX3U-4AD-PT-ADP

  • Moduł PLC We/Wy   FX3U-4AD-PT-ADP

FX3U-4AD-PT-ADP jest jednym z produktów rozszerzających, który możesz wykorzystać do rozbudowy standardowej specyfikacji sterowników logicznych Mitsubishi typu FX3U. Moduł wejść analogowych dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron jest przeznaczony dla elementów Pt100, co czyni go wyjątkowo praktycznym i przydatnym akcesorium. Produkt wykorzystuje do zasilania napięcie 24 V DC, a na jego wyposażeniu znajdują się 4 wejścia.

Moduł PLC We/Wy FX3U-4AD-PT-ADP

FX3U-4AD-PT-ADP należy do hierarchii produktów IAD213 w katalogu firmy Mitsubishi. Oferowany w naszym asortymencie moduł rozszerzający zalicza się do zewnętrznej grupy materiałowej 10 i zajmuje pozycję standardową, a pod względem skali ABC posiada wskaźnik A i jest dostępny bezpośrednio z magazynu. Produkt ten działa jako moduł temperatury, który współpracuje z kompaktowymi jednostkami centralnymi sterowników FX3U należących do serii MELSEC-F.

Dane i parametry

Moduł dostępny w naszym sklepie Magsteron posiada 4 zintegrowane wejścia analogowe typu RTD, które są odpowiednie dla czujników Pt100. Urządzenie charakteryzuje się szerokością 17,6 mm, wysokością 90 mm oraz głębokością 89,5 mm przy wadze 0,1 kg, z kolei wymiary jego opakowania sięgają 12 cm długości, 11 cm szerokości oraz 5 cm wysokości przy masie brutto 0,158 kg oraz objętości 0,660 cdm. Moduł jest opracowany zgodnie z EAC, UL, cUL i CE, a także posiada certyfikaty wysyłkowe KR, DNV, GL, BV, NK, RINA i ABS.

Specyfikacja techniczna

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron działa jako rozszerzenie w formie analogowego adaptera, który umożliwia sterownikom Mitsubishi pomiar temperatury za pomocą czterech kanałów poprzez podłączony trójprzewodowo czujnik Pt100. Aby zainstalować moduł oferowany w naszym asortymencie, należy wyłączyć zasilanie jednostki centralnej oraz odłączyć wszystkie podłączone do niej kable. CPU trzeba też zdemontować, a sam moduł zamontować na szynie DIN lub bezpośrednio przy użyciu śrub.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.367,40 PLN

Brutto: 1.681,90 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt