Moduł PLC We/Wy FX3U-4AD-TC-ADP

  • Moduł PLC We/Wy   FX3U-4AD-TC-ADP

FX3U-4AD-TC-ADP jest produktem rozszerzającym, opracowanym specjalnie z myślą o sterownikach PLC firmy Mitsubishi z serii FX3U. Oferowany w Magsteronie model to moduł wejść analogowych dla termoelementów, który dysponuje łącznie 4 wejściami termopary. Produkt firmy Mitsubishi dostępny w naszym asortymencie jest zasilany przez 24 V DC, a także posiada parametry odpowiednie dla różnych jednostek centralnych sterowników z rodziny MELSEC-F.

Moduł PLC We/Wy FX3U-4AD-TC-ADP

FX3U-4AD-TC-ADP to moduł, który zalicza się do hierarchii produktów IAD213 oraz zewnętrznej grupy materiałowej na 10 standardowej pozycji. Oferowany model posiada wskaźnik B w skali ABC, określający ograniczoną dostępność z magazynu. Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł temperatury jest bardzo funkcjonalny i doskonale sprawdza się w wielu aplikacjach, a przy tym posiada wyjątkowo kompaktową konstrukcję.

Dane i parametry

Moduł wejść analogowych Mitsubishi dysponuje 4 zintegrowanymi wejściami termoparowymi, odpowiednimi dla termopary typu K oraz J. Oferowane w naszym sklepie Magsteron urządzenie charakteryzuje się szerokością 17,6 mm, wysokością 90 mm, głębokością 89,5 mm oraz wagą 0,1 kg. Wymiary opakowania to z kolei 11,0 cm szerokości, 12,0 cm długości oraz 5,0 cm wysokości przy objętości 0,660 cdm oraz masie brutto 0,159 kg. Produkt jest zgodny z EAC, UL, CE oraz cUL, a ponadto dysponuje certyfikatami wysyłkowymi KR, NK, LR, RINA, DNV< GL, BV i ABS.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w Magsteronie produkt spełnia funkcję analogowego adaptera do pomiaru temperatury, realizowanego przez cztery kanały podłączonej termopary typu K lub J. Na etapie eksploatacji należy pamiętać, aby zawsze podłączać termopary tego samego rodzaju do poszczególnych kanałów oraz stosować termopary izolowane. Nie bez znaczenia pozostaje też zapewnienia właściwego typu przewodu kompensacyjnego. Ze względu na długość tego ostatniego istnieje zwiększone ryzyko jego uszkodzenia. Z tego względu zalecana długość kompensacyjnego przewodu powinna wynosić 100 m lub mniej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.388,90 PLN

Brutto: 1.708,35 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt