Moduł PLC We/Wy FX3U-4DA

  • Moduł PLC We/Wy   FX3U-4DA

FX3U-4DA - taki numer w katalogu Mitsubishi posiada produkt, którym jest 16-bitowy moduł wyjść analogowych dedykowany programowalnym sterownikom logicznym tej marki z rodziny FX3U. Rozszerzenie oferowane w naszym sklepie internetowym Magsteron dysponuje łącznie 4 wyjściami analogowymi do obsługi zarówno prądu, jak i napięcia. Moduł dostępny w naszym asortymencie posiada specyfikację zgodną z różnymi jednostkami centralnymi MELSEC-F, a jego zasilanie odbywa się przez 5V/24 V DC.

Moduł PLC We/Wy FX3U-4DA

FX3U-4DA jest modułem zaliczanym do hierarchii produktów IAD213. Oferowany przez nas sprzęt należy do zewnętrznej grupy materiałowej na 10 pozycji standardowej, a także posiada oznaczenie A zgodnie ze wskaźnikiem ABC i jest dostępny z magazynu. Moduł rozszerzający dla sterowników firmy Mitsubishi posiada odpowiednio dobraną specyfikację techniczną, a przy tym jest bardzo kompaktowy oraz funkcjonalny. Produkt zajmuje 8 punków wejść i wyjść na PLC.

Dane i parametry

Zakres napięcia wyjściowego zintegrowanych 4 wyjść analogowych modułu wynosi od 0 V do 10 V, podczas gdy zakresu prądu wyjściowego sięga od 4 mA do 20 mA. Sterownik wyposażony w ten produkt może być użytkowany w otoczeniu, którego temperatura utrzymuje się w granicach od minimalnie 0 stopni Celsjusza do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary modułu to 90 mm wysokości, 87 mm głębokości, 55 szerokości i 0,2 kg wagi, natomiast logistyczne gabaryty opakowania sięgają 10 cm szerokości, 10 cm długości, 9 cm wysokości, 0,900 cdm objętości oraz 0,247 kg masy brutto.

Specyfikacja techniczna

Moduł wyjść analogowych dostępny w asortymencie naszego sklepu jest w pełni zgodny z EAC, RoHS, UL, cUL oraz CE, a ponadto dysponuje certyfikatami wysyłkowymi typu BV, DNV, ABS, LR, KR, RINA, NK czy GL. Produkt ten jest blokiem rozszerzającym, który umożliwia konwersję analogowych wartości prądu lub napięcia. Sygnały te są następnie przekazywane do CPU sterownika marki Mitsubishi. Moduł ten należy podłączać do jednostki centralnej po demontażu z szyny DIN, odłączeniu kabli oraz wyłączeniu zasilania.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.109,40 PLN

Brutto: 1.364,56 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt