Moduł PLC We/Wy FX3U-4DA-ADP

  • Moduł PLC We/Wy   FX3U-4DA-ADP

FX3U-4DA-ADP to oferowany w Magsteronie produkt dedykowany sterownikom PLC firmy Mitsubishi. Dostępne w naszym asortymencie rozszerzenie działa jako 12-bitowy moduł wyjść analogowych, który dysponuje łącznie 4 wyjściami analogowymi dla napięcia lub prądu. Produkt ten wykorzystuje do zasilania napięcie 24 V DC, a jego parametry techniczne są kompatybilne ze specyfikacją kompaktowych CPU FX3U z rodziny MELSEC-F.

Moduł PLC We/Wy FX3U-4DA-ADP

FX3U-4DA-ADP jest modułem określanym jako IAD213 w hierarchii katalogowej, a także zaliczanym do zewnętrznej grupy materiałowej na 10. pozycji standardowej. Jego wskaźnik w skali ABC to A, co oznacza dostępność w magazynie. Do zalet oferowanego w naszym sklepie internetowym modułu wyjść analogowych firmy Mitsubishi należy jego kompaktowa budowa, a także wysoka funkcjonalność.

Dane i parametry

Na wyposażeniu modułu z serii MELSEC-F znajdują się 4 zintegrowane wyjścia analogowe, których zakres napięcia wyjściowego wynosi od 0 do 10 V przy zakresie prądu wyjściowego od 4 do 20 mA. Produkt dedykowany sterownikom Mitsubishi może być użytkowany w otoczeniu, którego temperatura wynosi minimalnie 0 stopni Celsjusza i maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Wymiary modułu to 89,5 mm głębokości, 90 mm wysokości, 17,6 mm szerokości oraz 0,1 kg wagi, natomiast parametry logistyczne opakowania sięgają 11 cm szerokości, 11 cm długości i 5 cm wysokości przy 0,200 kg masy brutto oraz 0,605 cdm objętości.

Specyfikacja techniczna

Oferowany moduł jest zgodny z RoHS, EAC, UL, cUL i CE, a także posiada wysyłkowe certyfikaty RINA, KR, NK, LR, DNV, GL, BV i ABS. Produkt dostępny w naszym asortymencie spełnia funkcję specjalnego bloku, odpowiedzialnego za konwersję wartości analogowych dla prądu i napięcia oraz ich przesłanie do CPU sterownika logicznego. Oferowany moduł należy podłączać do jednostki centralnej przy odłączonych kablach, wyłączonym zasilaniu oraz demontażu z szyny DIN. Bezpieczeństwo instalacji podnosi specjalna osłona złącza bloku rozszerzającego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.032,00 PLN

Brutto: 1.269,36 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt