Moduł PLC We/Wy FX3U-4DA-ADP

  • Moduł PLC We/Wy   FX3U-4DA-ADP

FX3U-4DA-ADP-1 to numer produktu, którym jest 12-bitowy moduł wyjść analogowych dla sterowników PLC typu FX3U marki Mitsubishi. Rozszerzenie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego posiada na wyposażeniu zestaw zintegrowanych 4 wyjść analogowych, przeznaczonych dla prądu lub napięcia. Moduł oferowany w Magsteronie jest zasilany przez 5 V/24 V DC oraz pozostaje kompatybilny z różnymi CPU serii MELSEC-F.

Moduł PLC We/Wy FX3U-4DA-ADP-1

FX3U-4DA-ADP-1 to produkt oznaczony przez producenta jako IAD213 pod względem hierarchii. Oferowany moduł zalicza się do 10. pozycji standardowej w zewnętrznej grupie materiałowej, a wskaźnik A w skali ABC oznacza pełną dostępność magazynową. Rozszerzenie dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron wyróżnia się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką funkcjonalnością oraz kompaktowymi gabarytami.

Dane i parametry

12-bitowy moduł wyjść analogowych Mitsubishi posiada 4 wbudowane wyjścia analogowe, których napięcie wyjściowe utrzymuje się w zakresie 0-10 V. Zakres prądu wyjściowego wynosi z kolei od 4 mA do 20 mA. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do eksploatacji w środowisku, którego temperatura otoczenia wyniesie od 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Gabaryty modułu to wysokość 90 mm, szerokość 17,6 mm, głębokość 89,9 mm oraz waga 0,1 kg, podczas gdy wymiary opakowania sięgają długości 11 cm, szerokości 11 cm, wysokości 5 cm, objętości 0,605 cdm oraz masy brutto 0,200 kg.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w Magsteronie produkt zapewnia zgodność z UL, cUL, CE, RoHS i EAC, a ponadto posiada wysyłkowe certyfikaty ABS, BV, DNV, GL, LR, KR, RINA i NK. Moduł ten działa jako blok rozszerzający, który może konwertować analogowe wartości napięcia i prądu oraz przesyłać je do jednostki centralnej PLC firmy Mitsubishi. Dostępny w naszym sklepie internetowym produkt powinno się podłączać do PLC po odłączeniu kabli, wyłączeniu zasilania oraz zdemontowaniu sprzętu z szyny DIN. Instalacja jest bezpieczna, ze względu na osłonę złącza.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 976,10 PLN

Brutto: 1.200,60 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt